Elektronik Greatnice RGB disko hoparlör 239 TL

AhmetKonyaspor

Decipat
Daha fazla  
Fiyat performans hoparlör. RGB ışıkları çok iyi.
Greatnice GTS 1835 Işıklı Kablosuz Bluetooth Hoparlör Fiyatları ve Özellikleri

Rgb ışıkları büyüleyici:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Detaylı inceleme

Son düzenleme:
kalitesi, şarjı falan nasıl acaba
Işık kapatılıyorsa uzun sürer. Ses seviyesi ise yüksek olmalı videolardan bangır bangır çıkıyor.

Bu hoparlör Türkiye'de yeni satışa başlamış alanların yorumu yok. Ben sipariş geçtim bakalım böyle rgb hoparlöre karşı ilgim var. Hoparlör gelince konuya yazarım.

Işık kapatılıyorsa uzun sürer. Ses seviyesi ise yüksek olmalı videolardan bangır bangır çıkıyor.

Bu hoparlör Türkiye'de yeni satışa başlamış alanların yorumu yok. Ben sipariş geçtim bakalım böyle rgb hoparlöre karşı ilgim var. Hoparlör gelince konuya yazarım.
Çok sevinirim, sağolun.

RGB ise ben alırım aga ✋
images (1).jpeg

Öylesine almıştım ama çok hoşuma gitti, paylaşan arkadaş sağ olsun.
Benimde geldi bildirim atınca aklıma geldi. Radyosu iyi çekiyor, Bluetooth modunda, düşük seste çalarken dipses oluyor ama orta seslerde dipses kayboluyor. USB den müzik çalarken düşük seste dipses duymadım. Rgb ışıkları kapatılmıyor fakat şarjı orta seviye seste 3 saat kadar gitti. Fiyatına göre fazlasını beklenemez. Almak isteyenler kupon kullanıp 240 lira yerine, 200'e 50 kuponu kullanıp 190 liraya alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı