Green card başvurusu nasıl kontrol edilir?

Narestayt

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar ben Green card başvurusu yaptım da eğer onaylanırsa nereden öğrenicem Confirmation Number verdi kaydettim de numara hatalı diyor kontrol edemiyorum.

Daha başvurular bitmedi nasıl sonucu öğrenmeyi bekliyorsunuz? Soruyu tam anlamamış da olabilirim. Başvurular 8 Kasım'da bitiyor, Mayıs'da açıklanıyor. Açıklandığı zaman numaranızla girip bakarsınız.

Daha başvurular bitmedi nasıl sonucu öğrenmeyi bekliyorsunuz? Soruyu tam anlamamış da olabilirim. Başvurular 8 Kasım'da bitiyor, Mayıs'da açıklanıyor. Açıklandığı zaman numaranızla girip bakarsınız.
Hayır sonucu öğrenmek için değil de kontrol sayfasına erişemedim bir yerde hata yaptım sandım onaylanırsa o sayfaya girebiliyormuşuz sanırım Confirmation Number ile

Hayır sonucu öğrenmek için değil de kontrol sayfasına erişemedim bir yerde hata yaptım sandım onaylanırsa o sayfaya girebiliyormuşuz sanırım Confirmation Number ile.
Sanırım buradan bahsediyorsunuz. Ekran görüntüsünde dediği gibi 6 Mayıs'ta çekiliş açıklandığı zaman girip bakabiliyorsunuz.

1665094073245.png

Şu an bildiğim kadarıyla kontrol edilmiyor o yüzden hata veriyordur, sonuçlar açıklandığı gün kontrol edebilirsiniz.

Geri
Yukarı