Green Card vesikalık için onay gerekir mi?

melikerdogan1

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bildiğiniz üzere Green Card Amerika başvuruları başladı, ben de bugün fotoğrafçıya gidip fotoğraf çektirdim onlar bir siteden fotoğrafımı yükleyip onay aldılar fakat bugün eve geldiğimde daha detaylı araştırıp aslında fotoğrafların bu siteden yüklenip onay almasını gerektiğini gördüm: Photo-tool

Benim fotoğrafım ise bu aşağıda ektedir ve aldığım hata ise 2. resimdedir, şimdi bu sıkıştırma denen şeyi ben düzeltebilir miyim yoksa tekrar fotoğrafçıya gidip yeni fotoğraf mı çektirmem gerekiyor?

Dosya Ekleri

• thumbnail_93233.jpg
    thumbnail_93233.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 88
  • tsg.phototool.state.gov_photo.png
    tsg.phototool.state.gov_photo.png
    358,9 KB · Görüntüleme: 90
Fotoğrafın çözünürlüğü düşük. Fotoğrafçıdan yüksek çözünürlüklü bir versiyonunu isteyin.

Selam istedim yolladılar bu sefer de bu hatayı aldım, ama fotoğraf aynı daha kalitelisi yani boyutları düzgün ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• 52DAD478-F31D-4FF0-86BE-89D9B07D3719.png
    52DAD478-F31D-4FF0-86BE-89D9B07D3719.png
    264,6 KB · Görüntüleme: 74
Arkadaşlar merhaba bildiğiniz üzere Green Card Amerika başvuruları başladı, ben de bugün fotoğrafçıya gidip fotoğraf çektirdim onlar bir siteden fotoğrafımı yükleyip onay aldılar fakat bugün eve geldiğimde daha detaylı araştırıp aslında fotoğrafların bu siteden yüklenip onay almasını gerektiğini gördüm: Photo-tool

Benim fotoğrafım ise bu aşağıda ektedir ve aldığım hata ise 2. resimdedir, şimdi bu sıkıştırma denen şeyi ben düzeltebilir miyim yoksa tekrar fotoğrafçıya gidip yeni fotoğraf mı çektirmem gerekiyor?
Fotoğrafın dijital kopyası varsa oranı düzenleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı