Green Hell iade talebime cevap yok

Kerem.Arslan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Green hell adındaki oyunu iade etmeye çalışmama rağmen toplam 4 gündür iade edemiyor. İlk iki gün bekledim ama cevap gelmeyince talebi iptal edip yeniden talep oluşturdum ama 2. talebin 3. günü olmasına rağmen hala cevap dahi alamıyorum. (Oyunu ilk iade ettiğim gün aldım toplam 1 saat oynadım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Green hell adındaki oyunu iade etmeye çalışmama rağmen toplam 4 gündür iade edemiyor. İlk iki gün bekledim ama cevap gelmeyince talebi iptal edip yeniden talep oluşturdum ama 2. talebin 3. günü olmasına rağmen hala cevap dahi alamıyorum. (Oyunu ilk iade ettiğim gün aldım toplam 1 saat oynadım)
Steam mi ?

Cüzdanda bekleyen iade miktarının yanında soru işareti olabilir ona bak ne yazıyor diye. Bende "bir haftaya varabilir" yazıyordu orada, 3 gün içinde aldım 25 lira iademi.

Cüzdana gelen paradan bahsetmiyorum direk cevap bile verilmedi bana. (28TL zaten vardı önceden.)
(önceki talep de bu şekildeydi. 3 gün boyunca cevap alamadım sanki iade almamak için direniyorlar.)

Son düzenleme:
Hesap bilgilerinizle alakalı detayları sansürleyin. Hesap adınız ve e-posta adresiniz açık bir şekilde görünmekte.

Destek talep numarası da aynı şekilde. Bu bilgileri açık saçık paylaşırsanız hesabınız tehlikeye girebilir.

Konuya gelecek olursak, biraz daha bekleyin. Eğer cevap alamazsanız tekrar iade talebinde bulunursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı