Green Man Gaming üzerinden oyun alınamıyor

Hangi oyunu satın alamıyorsunuz? Ben satın alımı uzun zaman önce yapmıştım. Şuan ne durumda olduğunu bilmiyorum. Ucuz oyunlardan birisini almaya çalışırım, fakat sizin satın almak istediğiniz oyunda herhangi bir sorun çıkarsa boşuna uğraşmış oluruz ve birbirimize nasıl güveneceğiz? Bahsettiğiniz olayın riskli olduğunu bildiğinizi düşünüyorum.

Biraz sonra hastaneye gideceğim. Siz kararınızı verin, ben de geldikten sonra deneyeyim. Eğer satın alabilirsem olumlu, olmazsa olumsuz bir cevap veririm.
Zaten sitede yalnızca belli başlı oyunlar normalden ucuza satılıyor.İstediğim 4 oyun var zaten en pahalısı bile 24TL. Bu öneriyi ben sunduğum için parayı önceden atmaya razıyım.Tekli tekli alabiliriz isterseniz.Böylece daha rahat güvenirsiniz.Papara üzerinden gönderirim parayı.Eğer sorun çıkarsa siz geri gönderirsiniz.Eğer kabul etmeyi düşünürseniz Discord üzerinden ulaşın:egekocacoban

Hangi oyunu satın alamıyorsunuz? Ben satın alımı uzun zaman önce yapmıştım. Şuan ne durumda olduğunu bilmiyorum. Ucuz oyunlardan birisini almaya çalışırım, fakat sizin satın almak istediğiniz oyunda herhangi bir sorun çıkarsa boşuna uğraşmış oluruz ve birbirimize nasıl güveneceğiz? Bahsettiğiniz olayın riskli olduğunu bildiğinizi düşünüyorum.

Biraz sonra hastaneye gideceğim. Siz kararınızı verin, ben de geldikten sonra deneyeyim. Eğer satın alabilirsem olumlu, olmazsa olumsuz bir cevap veririm.
Cevabınız nedir hocam? Siz uygun olduğunuz zaman bu akşam gönderebilirim parayı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı