Çözüldü Greenify "adb" Komutunu Kabul Etmeme Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Adb'nin son sürümü yüklü mü? Komut satırına adb devices yazınca senin cihazın çıkıyor mu?
Sorunu çözdüm. Açıklamayı yazıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda yaptığı gibi [TOOL] [WINDOWS] ADB, Fastboot and Drivers - 15 seconds ADB Installer v1.4.3 bu programı indirip kurdum. Ardından aynen videodaki gibi Shift+Sağ tık yaptım. Komut yöneticisini çalıştırıp adb devices yazdım. Cihaz görünüyordu. Ardından girmem gereken kodları girdim. Dikkat edilmesi gereken nokta: Eğer Android 7 kullanıyorsanız, videodaki gibi OEM kilit açmayı etkinleştirmeyin yoksa unidentified hatası alırsınız.

Kardeşim forumda sırf senin şu konun için üyelik oldum , herhangi bi özel mesaj atamıyor ve konuya yorum yapamaktayım galiba kapatılmış bu sorunu çözdün mü acaba ? ETS 2 Kurulumunda Hata yöneticilerden özür diliyorum buraya yazdığım için iyi forumlar..

Kardeşim forumda sırf senin şu konun için üyelik oldum , herhangi bi özel mesaj atamıyor ve konuya yorum yapamaktayım galiba kapatılmış bu sorunu çözdün mü acaba ? ETS 2 Kurulumunda Hata yöneticilerden özür diliyorum buraya yazdığım için iyi forumlar..
Windows 10 kurdum, düzelmişti. Windows 7'de deneyebilirsin. Temiz kurulum gerekiyordu galiba.

Peki gardaşım burdanda olmaz amma affınıza sığınırak ben yeni bi harddisk aldım yaklaşık 5 yıldır pcyle uğraşmaktayım böyle bir şeyle hayatım boyunca karşılaşmadım yaklaşık 2 adet farklı yerden windows 10 ve 1 adet windows 7 kurmama rağmen bu setupta dll hatasını kesemedim gerekli yerlere attım felan system 32 ve cs go da dosya hatasını çözemedim sata 3 harddisk aldım sata 1 girişine takılı galiba biosta öyle gösteriyior ramım 3 dü 4 yapmıştım bunlardan şüpheleniyorum orjinal windows alacak gücüm yok windows un orjinal yerindende indirme aracını çalıştırdıgımda bu kurulum windows bilgisayarınızda çalıştırılamadı gibi bi hata veriyor yani böyle soru yanılatacağım kimler var ve sana sorum kusura bakma windows 10 u nerden edindin kardeşim iyi forumlar...

Peki gardaşım burdanda olmaz amma affınıza sığınırak ben yeni bi harddisk aldım yaklaşık 5 yıldır pcyle uğraşmaktayım böyle bir şeyle hayatım boyunca karşılaşmadım yaklaşık 2 adet farklı yerden windows 10 ve 1 adet windows 7 kurmama rağmen bu setupta dll hatasını kesemedim gerekli yerlere attım felan system 32 ve cs go da dosya hatasını çözemedim sata 3 harddisk aldım sata 1 girişine takılı galiba biosta öyle gösteriyior ramım 3 dü 4 yapmıştım bunlardan şüpheleniyorum orjinal windows alacak gücüm yok windows un orjinal yerindende indirme aracını çalıştırdıgımda bu kurulum windows bilgisayarınızda çalıştırılamadı gibi bi hata veriyor yani böyle soru yanılatacağım kimler var ve sana sorum kusura bakma windows 10 u nerden edindin kardeşim iyi forumlar...
Hatırlamıyorum kardeşim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı