Grip tape alınır mı?

Alınır, alınmaması için bir sebep yok ortada.

Peki belli bir süre sonra ter yapışacağı için elde kötü bir his oluyor mu veya elin pisleniyor mu o Tape'de kalan terden?

Elimde kötü bir his yok ancak ben Antalya'da olduğumdan 1-2 ay içerisinde eriyeceğini ve değiştirmem gerekeceğini düşünerek taktım, ayrıca benim elim bayağı küçük ona rağmen dav3 Pro ile grip tape uyumu sayesinde şu an mis gibi oturuyor, terin kalmaması içinde mikrofiber bezi suya bandırıp sıkıyıyorum sonra da tape i temizliyorum ve kuruluyorum ilk taktığım gibi oluyor zaten grip tapein yıllar boyu kullanılması imkansız 1 yıl içinde değiştirilmeli.

Elimde kötü bir his yok ancak ben Antalya'da olduğumdan 1-2 ay içerisinde eriyeceğini ve değiştirmem gerekeceğini düşünerek taktım, ayrıca benim elim bayağı küçük ona rağmen dav3 Pro ile grip tape uyumu sayesinde şu an mis gibi oturuyor, terin kalmaması içinde mikrofiber bezi suya bandırıp sıkıyıyorum sonra da tape i temizliyorum ve kuruluyorum ilk taktığım gibi oluyor zaten grip tapein yıllar boyu kullanılması imkansız 1 yıl içinde değiştirilmeli.
1 yıl 100-200₺ için gayet iyi bence.
ne kadar süre de bir temizliyorsun?

Ne kadar süre de bir temizliyorsun?

Kullanımıma göre değişiyor 5-6 saat FPS attığım günler de hemen temizliyorum onun dışında 2 ya da 3 güne bir.

Ne kadar süre de bir temizliyorsun?

Ayrıca grip tape alacaksan Wraith'de mouseuna uygun model varsa oradan al içinden 2 tane çıkıyor biri eskidi mi yenisini takarsın. Yalnız şöyle bir sıkıntı var grip tape takıldıktan sonra grip tape in uç taraflarına teriniz geliyorsa yapışkanı terden dolayı zamanla kalkar.

Kullanımıma göre değişiyor 5-6 saat FPS attığım günler de hemen temizliyorum onun dışında 2 ya da 3 güne bir.

Ayrıca grip tape alacaksan Wraith'de mouseuna uygun model varsa oradan al içinden 2 tane çıkıyor biri eskidi mi yenisini takarsın.
evet g203 kullanıyorum sitede onun için var fakat klavye için yok içinde

Bende klavye için almayı düşünüyorum oradan ama çıkarılacağında harfleri silmesinden korkuyorum.
benim harfler yazı olmadığı için sorun yaşamam.

ve link de verdiğimi alırsam hem 4 uzun var hem de klavye için var.

tek kötü yanı mouse tuşları tam kaplanmiyor o da sorun olmaz bence

Geri
Yukarı