Çözüldü Growtopia PC'den hesap açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

habib_altun

Decapat
Hocalarım öncelikle şunu belirteyim daha önce ne telefonda ne de PC'de Growtopia'yı ne oynadım ne de indirdim. Fakat bugün indirdiğimde oyuna giremedim. Nedeni "Can not make new account" ne yaptıysam düzelmedi. Lütfen yardım edin. YouTube'daki bütün çözüm videolarını izledim. Cihazım bilgisayar. Fakat telefonda da bir türlü girmiyor. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. (Yine de hatayı SS olarak vermek istedim.)

Dosya Ekleri

• Growtopia 16.01.2021 17_39_04.png
    Growtopia 16.01.2021 17_39_04.png
    203,6 KB · Görüntüleme: 692
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Verilen uyarıyı okuduğumda böyle bir sonuç çıkıyor, ama tam çözümünü bilemiyorum maalesef.

Bir konu açın, oradan güvenilir VPN'leri sorun, indirip öyle deneyin.

İlgin için teşekkürler :)
[Çözüldü} arkadaşlar hallettim problemi. Eğer ki PC'den veya telefondan Wi-Fi yoluyla oyuna girip hesap açmaya çalışırsanız olmuyor. İllaki mobil veriden hesap açmak şart.
VPN gibi bir şey ile tekrar denediniz mi?

IP adresiniz üzerinden yeni hesap açmanız engellenmiş sanırım.

Daha önce hiçbir şekilde bu cihazdan Growtopia'ya giriş veya hesap oluşturma işlemi yapmadım. VPN konusuna gelince de VPN yüklemek istemedim. Düşündüm fakat virüslerden vs. çekindim.
Growtopiada sadece telefondan hesap açabilirsiniz.

Telefondan da açmaya çalıştığımda aynı problem var.

Verilen uyarıyı okuduğumda böyle bir sonuç çıkıyor, ama tam çözümünü bilemiyorum maalesef.

Bir konu açın, oradan güvenilir VPN'leri sorun, indirip öyle deneyin.

İlgin için teşekkürler :)
[Çözüldü} arkadaşlar hallettim problemi. Eğer ki PC'den veya telefondan Wi-Fi yoluyla oyuna girip hesap açmaya çalışırsanız olmuyor. İllaki mobil veriden hesap açmak şart.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı