Growtopia v4.19 sonrası KERNEL32.dll hatası

İşletim sistemi
Windows 7

Riqhtful

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Herkese öncelikle selamünaleyküm,
Growtopia'nın 4.19 sürümünü indirdikten sonra ben bu sorunu yaşamaya başladım. Hatanın görüntüsü fotoğraftadır.
Herhangi bir çözüm öneriniz var mı? Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

1679084305283.png

Hocam aynı sorunu ben de yaşıyorum ve baktım bu sorunu yaşayan çoğu kişinin bilgisayarı 32 Bit acaba yeni güncelleme ile oyunu 64 Bit'e mi çevirdiler diye düşünmüyor değilim, şimdilik mobilden girip çıkıyorum oyuna ama mobilden oynaması cidden işkence, umarım en kısa zamanda düzeltirler bu sorunu.Discorddan Guardianlara yazdım ama çok umursamadılar hatta dönüş alamadım bile.

Sanal makine değil benimki ona rağmen böyle oluyor acaba bilgisayarım sanal makine olarak mı gözüküyor bunu düzeltmenin yolu var mı? Belki düzelir.
Kral sen de mi sırf bu sorun için foruma üye oldun. 😄

İyi bir haberim var,ne kadar doğru bilemiyorum ama oyundaki guardianlardan birisi geliştiricilerin sorunla ilgilendiğini söyledi.
Screenshot_20230318-221341_Discord.jpg

Son düzenleme:
Hocam aynı sorunu ben de yaşıyorum ve baktım bu sorunu yaşayan çoğu kişinin bilgisayarı 32 Bit acaba yeni güncelleme ile oyunu 64 Bit'e mi çevirdiler diye düşünmüyor değilim, şimdilik mobilden girip çıkıyorum oyuna ama mobilden oynaması cidden işkence, umarım en kısa zamanda düzeltirler bu sorunu.Discorddan Guardianlara yazdım ama çok umursamadılar hatta dönüş alamadım bile.

Kral sen de mi sırf bu sorun için foruma üye oldun. 😄

İyi bir haberim var,ne kadar doğru bilemiyorum ama oyundaki guardianlardan birisi geliştiricilerin sorunla ilgilendiğini söyledi.Eki Görüntüle 1706551
Dönüş yaptılar mı
Nerdeyse 5 gündür giremiyorum ben oyuna

Geri
Yukarı