Growtopia'dan para kazanılır mı?

1652389453492.png

1 yıldır falan girmiyordum, konuyu görünce aklıma geldi.

Arkadaşım ile başlayacaktık vaz mı geçsek anlamadım. Oyuna yazın saatlerimizi veririz eğer gerçekten para elde edebilirsek
Kanka bu oyunda legal olarak kasman çok zor autoyla kasmak istiyorsan 250-300 TL ni gözünden çıkaracaksın sonra kazanmaya başlarsın kumar sakın oynama seni batırır Ragnar Lothbrok.x ve ben ortalama 7 k falan kaybettik kumar oynaya oynaya kumar oynayanların teamina girmeni öneririm amma yeni başlicaksan bayanı öğrenmen illegal işleri growtopiada

Kanka bu oyunda legal olarak kasman çok zor Auto'yla kasmak istiyorsan 250-300 TLni gözünden çıkaracaksın sonra kazanmaya başlarsın kumar sakın oynama seni batırır Ragnar Lothbrok. X ve ben ortalama 7 k falan kaybettik kumar oynaya oynaya kumar oynayanların teamina girmeni öneririm amma yeni başlicaksan bayanı öğrenmen illegal işleri Growtopia'da

Auto ile gaia ve ut lazım diye biliyorum ve laser grid alacak para. Peki Auto ile nasıl kasarım 4 tane Auto açabilirim 7/24 diğer bilgisayarımda günlük kaç dl eklenir servetime yeni başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı