Çözüldü Grub önyükleyicisi yüzünden Windows açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ysf.eks

Femtopat
Daha fazla  
Diski ayırdım. Prime OS kurdum. Sonra açılmadı. Ben de Windows'tan o diski sildim. Sonra yeniden başlattım. Ekranda grub loader error 22 yazıyor. Bekliyorum açılmıyor. Ne yapabilirim?

Çözüm
Boot ekranına gelmeyi biliyorum hocam. Sadece dediğiniz Windows Boot Manager bulamadım.
WBM silmiş olmasın bu...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu uygulayabilirsiniz belki işe yarar, İngilizce ancak videoda yapılanları uygularsanız çözülecektir.
Diski ayırdım. Prime OS kurdum. Sonra açılmadı. Ben de Windows'tan o diski sildim. Sonra yeniden başlattım. Ekranda grub loader error 22 yazıyor. Bekliyorum açılmıyor. Ne yapabilirim?
BIOS'tan Windows Boot Manager'ı üste alın. Sonra da dual boot kaldırma rehberi uygulayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

BIOS'tan Windows Boot Manager'ı üste alın. Sonra da Dual Boot kaldırma rehberi uygulayabilirsiniz.

BIOS legacy. Dediğiniz ekranı bulamadım.

Boot ekranına gelmeyi biliyorum hocam. Sadece dediğiniz Windows Boot Manager bulamadım.
WBM silmiş olmasın bu...

Bunu uygulayabilirsiniz belki işe yarar, İngilizce ancak videoda yapılanları uygularsanız çözülecektir.

Çözüm

Dosya Ekleri

• 20210715_001649.jpg
    20210715_001649.jpg
    302,1 KB · Görüntüleme: 51

Yeni konular

Geri
Yukarı