Çözüldü GRUB'u silip Windows 10 kullanmaya çalışırken GRUB hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

milenyum0

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Linux Mint ile Windows 10 kullanıyordum. Gerek yok diyerek biraz da bozulsa da tamir etsem mantığıyla Linux'u sildim. Sadece Windows 10 ile kullanmak için GRUB'u da silmiş oldum. Şimdi resimdeki hatayi veriyor. Windows başlangıç onarma işe yaramadı. Bu ekrandan kurtulma ve sadece Windows kullanmak için tecrübeli arkadaşların çözümünü bekliyorum. Yoksa yeniden GRUB kuracağım. GRUB'suz Windows 10 olmalı kısaca. Teşekkürler.

IMG_20240527_142118.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Linux Mint ile Windows 10 kullanıyordum. Gerek yok diyerek biraz da bozulsa da tamir etsem mantığıyla Linux'u sildim. Sadece Windows 10 ile kullanmak için GRUB'u da silmiş oldum. Şimdi resimdeki hatayi veriyor. Windows başlangıç onarma işe yaramadı. Bu ekrandan kurtulma ve sadece Windows kullanmak için tecrübeli arkadaşların çözümünü bekliyorum. Yoksa yeniden GRUB kuracağım. GRUB'suz Windows 10 olmalı kısaca. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 2206013

BIOS'tan windowsbootmanager'ı 1. Sıraya getir.

Grubu silmene gerek yoktu,bios boot menuden Windowsu en üste alman yeterliydi .

Eki Görüntüle 2206013

Yeni konular

Geri
Yukarı