Grundig GNB 1567 b1 MSATA desteği

eray5436

Kilopat
Daha fazla  
Laptopun arkasında bir adet wifi modülünün bağlı olduğu slot birde boşta slot var. Bu slota msatassd takmak istiyorum. Acaba bvu giriş msata girişimi yoksa başka birşey mi?

Anakart resimleri:

IMG_20170113_224305.jpg
IMG_20170113_224310.jpg
IMG_20170113_224252.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga şu an bende fark ettim bu bölümü ne olduğunu kavramaya çalışıyorum internette de yeteri kadar bilgi edinemedim. Ama büyük ihtimalle mSATA bu KC600 almayı düşünüyorum bu port mSATA portu ise.

Laptopun arkasında bir adet Wi-Fi modülünün bağlı olduğu slot bir de boşta slot var. Bu slota msatassd takmak istiyorum. Acaba bvu giriş mSATA girişimi yoksa başka bir şey mi?

Anakart resimleri:

Eki Görüntüle 209759 Eki Görüntüle 209760 Eki Görüntüle 209761

Aga buldum 8 pin var orada saydım bende de B1 i3 var GNB 1567 orası KC600 yapısına uygun mSATA girişi Hepsiburada'da satılıyor parça.

Son düzenleme:
Aga şu an bende fark ettim bu bölümü ne olduğunu kavramaya çalışıyorum internette de yeteri kadar bilgi edinemedim. Ama büyük ihtimalle mSATA bu KC600 almayı düşünüyorum bu port mSATA portu ise.

Aga buldum 8 pin var orada saydım bende de B1 i3 var GNB 1567 orası KC600 yapısına uygun mSATA girişi Hepsiburada'da satılıyor parça.

Aynen mSATA portu bu port. O zamanlar Intel'in 80GB bir mSATA SSD'sini alıp takmıştım problemsiz çalışmıştı.

Aynen mSATA portu bu port. O zamanlar Intel'in 80GB bir mSATA SSD'sini alıp takmıştım problemsiz çalışmıştı.

Bende şimdi alacağım yadigarı geliştirmeye çalışıyorum bu ekonomide anca böyle oluyor. Kusura bakma geç cevap vermişim tarihe bakmadım. Bir şey daha soracağım sana bilgisayarın işlemcisini hiç değiştirdin mi? Performans da çok artış olur mu diye araştırıyorum eğer performans gözle görülür biçimde artıyorsa takmak istiyorum da.

Yeni konular

Geri
Yukarı