Grundig GNB 1586 B1 BIOS'a giremiyorum

Kürşat Ulaş

Centipat
Arkadaşlar bir sorum var, yardım edebilecek olan varsa çok sevinirim, denemediğim yol kalmadı. Grundig GNB 1586 B1 i5 laptopum var Win 10 Pro yüklü. Ben bu PC'den bir türlü BIOS'a girmeyi başaramadım. Her türlü yolu denedim yok olmuyor. İnternette BIOS yazılımını da bulamadım. Ne yapacağımı şaşırdım. PC şu an aktif bir şekilde çalışıyor. BIOS haricinde.

UEFI Windows kuruluysa cihaz tamamen kapalıyken açma tuşuna basın ve seri şekilde F4 tuşuna basıp kurtarma menüsüne erişin. Gelişmiş seçeneklerden UEFI bellenim ayarlarına girin ve sizi otomatik olarak BIOS sayfasına atacaktır.

Bilgisayarınız açılırken windows logosu ile açılıyorsa olmayabilir bazı bilgisayarlarda özel tuş veya tuş kombinasyonları olabilir üretici sitesine bakman yararlı olacaktır.

Evet direkt win logo ile açılıyor
Bunu deneyebilir misiniz olacağını düşünüyorum.
Onu da denedim ekran gelmiyor tuşa basılı tuttuğum için bip bip diye ötüyor sadece siyah ekran oluyor elimi tuştan esc den çekince win açılmaya başlıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı