Grundig marka laptoplar Türkiye'de üretilmiyor mu?

Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar duyduğum kadarıyla Grundig yurt dışında bilgisayar üretimine devam ediyormuş. Yakın zamanda bir arçelik, Beko veya Grundig bayisinde Grundig laptop gördünüz mü?
Sıfırını nereden bulabilirim?

Ben hiç görmedim ama bence laptop alacaksanız daha düzgün markalara yönelmenizi öneririm.

Grundig marka bilgisayarların birçoğu düzgün ürünler bazı sorunlu modelleri var. Grundig laptopların sadece taktığı harddiskleri sevmiyorum, bendeki Grundig laptop 2013'te alındı sadece bir kere anakartı değiştim bir de harddisk okuma hızı 80 mb/s düştüğü için SSD aldım şu anda rahatça kullanıyorum. Bir de ofiste 2017'de alınan bir laptop var oda bu güne kadar sıkıntısız çalıştı. Biraz kullanıma da bağlı hocam, zaten yerli olan birçok mal kalitesiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam laptop seçiminde biraz nokta atışı lazım. Değişebilecek parçalar belli. Özellikle soğutma konusu dikkate alınmalıdır.

Hocam laptop seçiminde biraz nokta atışı lazım. Değişebilecek parçalar belli. Özellikle soğutma konusu dikkate alınmalıdır.

Soğutma önemli evet, zaten ben almadan önce eğer deneyebiliyorsam mutlaka yük altına sokuyorum ve sıcaklığına bakıyorum.

Hocam ben 2 yılı aşkın bir süredir Grundig kullanıyorum bir sorun vermedi bana bu arada başlıkta sorduğunuz sorunun cevabı ise maalesef hayır Grundig laptoplar dışarıdan alınan hazır laptoplara marka basmaktan ibaret.

Geri
Yukarı