Grundig Trendbook 1150 B1 N2 Nasıldır?

• Konuyu başlatan alkapon64
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 2B
A

alkapon64

Ziyaretçi
Ders çalışmak için dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Yapacaklarım, 720 piksel videolar indireceğim, akıllı tahta uygulamalarından yararlanacağım ve pdf çalıştıracağım. Babamda arada sırada internette dolaşır. Grundig Trendbook 1150 B1 N2 bu amaçlarım için benim işimi görür mü ? Bu arada alma nedenim masaüstüm salonda. Yorumları okudum kimi iyi diyor, kimi kötü. Duyduğum şikayetler cızırtı çıkarması (en çok korktuğumda bu), pilinin dolmaması, çok kasması, internetin zayıflığı vsvs. 2-3 güne alıyorum. Kullanan arkadaşlar lütfen beni aydınlatsın. Bimeks'ten alacağım. 74 TL değerine Bipara veriyormuş.

Ekranı 11 inç farkında mısın?

İnternetten 15.6 inç HP, Lenovo gibi global markaların benzer ürünlerini de alabilirsin.

Ekranı ufak diye özellikle istiyorsan ve de biparayı kullanacaksan fiyat olarak iyi ama performans olarak sıkıntı yaşayacağın kesin, 2GB RAM hem sisteme hem de ekran kartına istenen seviyede yeterli gelmeyecektir.

Makinayı kullanmadım ama yukarıdaki sebeplerden kasması kadar doğal birşey olamaz. Alırsan Linux Lubuntu ile bambaşka bir deneyim yaşayabilirsin. RAM upgrade'i ise Windows+Celeron işlemci için şart.

Ufak olması benim için avantaj taşıması kolay olur. Oyun oynamak için almıyorum. Ders ve internet amaçlı alıyorum. Windows 7 32 Bit atarım çok yavaşlarsa.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı