Google hesabında "olağan dışı etkinlik tespit edildi." uyarısı

Pessimistt

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba,
Yeni açtığım bir Google mail hesabı vardı açtıktan 2 gün sonra konu başlığında gördüğünüz gibi bir hata aldım. Olağan dışı etkinlik tespit edildi dedi ve beni direkt olarak mailden attı. Mail şifresi biliyorum ve giriş yapıyorum. En sonda ne olursa olsun beni ilk görselde ki bu ekrana atıyor. Mail açtığım ilk gün mail kurtarma numaramı + mail kurtarma e-epostamı eklemiştim. Fakat deniyorum devama basıyorum her şeyi doğruluyorum ona rağmen beni hala bu aşağıda gördüğünüz yere atıyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Numaramı giriyorum ve daha sonra böyle bir hata alıyorum.

Ekran Alıntısı2.PNG

Girdiğim numara girdiğim hesaba bağlı olan bir numara ve kabul etmiyor. Farklı numaralarda denedim fakat sonuç üsteki görselle aynı. Daha önceden bu hatayı alıp çözümünü bilen bir arkadaş varsa yazarsa cidden çok sevinirim. Google destek mailini aradım bulamadım veya destek hattı numarası da varsa bilen yazarsa çok sevinirim. Değerli vaktinizi de ayırıp buraya kadar da okuduğunuz için de ayrıca teşekkür ederim. Herkese iyi günler.

Arkadaşlar saçma bir şekilde arkadaşımın numarasını girdim ve onay kodunu gönderdi ve kabul etti galiba girdiğim numaralar spam veya buglandığı için göndermedi eğer sizde aynı sıkıntıyı çekerseniz farklı güvendiğiniz bir arkadaşınız veya ailenizin numarasını girerek güvenlik kodunu alabilirisiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı