GSB Wi-Fi giriş ekranını geçmiyor

msport

Centipat
Makaleler
1
Merhaba. Laptoptan gsb Wi-Fi'ya bağlanmak istedim ve kayıt işini hallettim ancak giriş yapmak için bilgileri girip giriş tuşuna basınca sürekli giriş sayfasına atıyor kaç kere denedim olmadı. Brave ve Edge'den denedim ama olmuyor belki de 15 kere girmeye çalıştım ama sonuç hep aynı artık kafayı yemek üzereyim. Sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olacaklara gerçekten çok teşekkür ederim.

Merhaba. Laptoptan GSB Wi-Fi'ya bağlanmak istedim ve kayıt işini hallettim ancak giriş yapmak için bilgileri girip giriş tuşuna basınca sürekli giriş sayfasına atıyor kaç kere denedim olmadı. Brave ve Edge'den denedim ama olmuyor belki de 15 kere girmeye çalıştım ama sonuç hep aynı artık kafayı yemek üzereyim. Sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olacaklara gerçekten çok teşekkür ederim.

Hocam sorunu halledebildin mi? Ben telefondan falan sorunsuz bağlanıyorum ama bilgisayarda giriş ekranı dahi gelmiyor yardımcı olur musun?

Hocam sorunu halledebildin mi? Ben telefondan falan sorunsuz bağlanıyorum ama bilgisayarda giriş ekranı dahi gelmiyor yardımcı olur musun?

Hocam ben kendim ekstra bir şey yapmadım 1 hafta kadar uğraştım sonra çözülmeyince bıraktım daha sonra kendi kendine düzeldi. Sayfayı açıp 1-2 dk bekleyip tekrar deneyince sorunun çözüldüğünü söyleyenler filanda duydum bir deneyin isterseniz.

Geri
Yukarı