GT 1030 alınır mı?

angaramessi12

Hectopat
Elimdeki RX 560 tamir olmayınca hurdaya ayırma durumunda kaldım. Acaba 1000 TL civarına GT 1030 tercih etmek mantıklı mı? Sadece Valorant oynayacağım, sistemim i3 10.nesil ve 8 GB RAM'den oluşuyor. Varsa başka öneriniz belirtmenizi isterim.

Elimdeki RX 560 tamir olmayınca hurdaya ayırma durumunda kaldım. Acaba 1000 TL civarına GT 1030 tercih etmek mantıklı mı? Sadece Valorant oynayacağım, sistemim i3 10.nesil ve 8 GB RAM'den oluşuyor. Varsa başka öneriniz belirtmenizi isterim.

2. elde o fiyata RX470-570 veya GTX1050 bulursunuz.

Oynadığınız oyunlara bağlı ve fiyatına.

Alınmaz hocam sakın almayın gidin ikinci el bir kart alın ama bunu almayın benim RTX3060 12 GB sistemim bozulunca buna geçtim hiçbir oyunu oynatmıyor bir oyun oynasam desem FPS yerlerde hem oyunları düşükte oynatıyor ve görüntü çamur gibi hemde stabil FPS vermiyor oluyor Squad oynamak istiyorum fakat robloxmu oynuyorum squadmı belli değil.

Hocam bütçeyi 300 TL civarı arttırarak rx 570 almanız çok daha iyi olur.

Alınmaz hocam sakın almayın gidin ikinci el bir kart alın ama bunu almayın benim RTX3060 12 GB sistemim bozulunca buna geçtim hiçbir oyunu oynatmıyor bir oyun oynasam desem FPS yerlerde hem oyunları düşükte oynatıyor ve görüntü çamur gibi hem de stabil FPS vermiyor oluyor Squad oynamak istiyorum fakat robloxmu oynuyorum squadmı belli değil.

Anladım hocam.

Oynadığınız oyunlara bağlı ve fiyatına.

Yazdığım metinde belirtmiştim hangi oyunu oynadığımı.

Geri
Yukarı