GT 1030 Alınır mı?

Yansww

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Uzun zamandır aynı bilgisayarla birlikteyim. Önceden RAM, CPU gibi değişiklikler yaptım. Şimdi ise sıra ekran kartına geldi. Kullandığım ekran kartı MSI GT 630 2 GB Modeli. Artık döneminin bazı oyunlarını açamıyor hatta açmıyor bile diyebiliriz herhalde. Bunun içinde biraz araştırma yaparak hem PSU'ma uygun hem de kullanışlı olacak bir model olarak GT 1030 2 GB modellerini buldum 2. el olarak. Eğer para elime geçerse 0 bulursam onu da alabilirim. Oyun olarak son kalite oyunlar oynamıyorum zaten. Genellikle Rocket League, Hearts of Iron 4, ETS 2, CS, Minecraft, Raft gibi oyunları oynuyorum. Sizce bu ekran kartı işimi görür mü? İşlemcimde i5 3570 modeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
GT 1030 sıfırmı almayı düşünüyorsun yoksa 2.el mi?

GT 1030 sıfırmı almayı düşünüyorsun yoksa 2.el mi?
Bu kış çalışıcam ne kadar elime geçerse ona göre

i5 3570 modeli

Soylediginiz oyunlar icin yeterli ama ben olsam GTX 960 gibi bir modele yonelirdim GT 1030 fazla kisilmis bir model.
GTX modellerinide gördüm fakat onlar için yeterli guc kablom yok maalesef onlar icin psu değişmem gerekir.

Bende kullanıyorum GT 1030 söylediğin oyunları rahat açıyor ama The Witcher 3 seviyesinde ve üstün oyunları oynatmıyor.
O kadar üst oyunlar oynamıyorum. Söylediğim oyunlar ağırlıklı olarak. Memnunmusunuz peki ? Performansı iyimi diğer oyunlar için?

RX570 almak daha mantıklı GT 1030'un 2 katı
Besleme kablom yok maalesef psu eski biraz.

Geri
Yukarı