GT 1030 almak vs sistem yenilemek

HD 5450'nin altına Ryzen 5950X'li sistem dizsen ne yazar oyun mu oynayabileceksin o ekran kartıyla? Sana daha önceki konunda açıkladım durumu bir daha gelip sormana gerek yok.

SSD, kasa, güç kaynağı ve GT 1030 al geç. Tekrar bütçe biriktirdiğinde işlemci, anakart, RAM değiştirirsin bir yere kaçmıyorlar.
Hocam en azından HD5450 olsa bile işlemci bazlı oyunlarda bayağı yüksek FPS değerleri alır. GT730 gibi kartlarla üst seviye işlemcileri birleştirerek test yapıyorlar düşük çözünürlüklerde gayet iyi performans veriyor. 1 sene sonra hurdacı bile almaz Q9400 sistemi.

Evet ya birisi bir tık kafamı karıştırdı da bir bilgisayarcı arkadaş R9 270 ve 500W PSU'yu bana 1200'e satıyordu.

R serisi dinozor çağından kalma para verilmez. 500W güç kaynağı da kesin 150 TL'lik sertifikasız çöptür. O amelelerin kendilerine bilgisayarcı dediğine bakma, teknoloji bilgileri sokaktaki adamdan farksızdır.

Sana 3 saat mesaj yazdım bundan önce ona rağmen vasıfsız bir bilgisayarcı kafanı karıştırıyorsa boşuna kendimizi yormayalım.

R serisi dinozor çağından kalma para verilmez. 500W güç kaynağı da kesin 150 TL'lik sertifikasız çöptür. O amelelerin kendilerine bilgisayarcı dediğine bakma, teknoloji bilgileri sokaktaki adamdan farksızdır.

Sana 3 saat mesaj yazdım bundan önce ona rağmen vasıfsız bir bilgisayarcı kafanı karıştırıyorsa boşuna kendimizi yormayalım.

GT1030 alacağım yakında para artarsa da güç kaynağı alırım büyük ihtimal duruma göre bakacağım. Performans olarak iyiydi ama evet eskiymiş biraz bakalım duruma göre ilerletirim artık. 3-4 güne sipariş veririm gt 1030

Yeni konular

Geri
Yukarı