GT 1030 çift monitör yapma

Hocam

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İfrit - Zebani
Bir adet VGA destekli monitörüm var ve HDMI'den VGA'ya çevirici ile kullanıyorum.
Bir tane daha VGA ucuza bir monitör alırsam ve ekran kartımın 2. çıkışı olan DVI'a dönüştürücü ile bağlasam çalışır mı?
Performans ne şekilde etkilenir?

• GT 1030
  • i5-3470
  • 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
GT 1030 güçlü bir ekran kartı değil, yapmanı tavsiye etmem çünkü çift monitör ekran kartını yoran bir şey. eğer güçlü bir ekran kartın olsaydı zorlanmayı pek hissetmezdiniz.

GT 1030 güçlü bir ekran kartı değil, yapmanı tavsiye etmem çünkü çift monitör ekran kartını yoran bir şey. eğer güçlü bir ekran kartın olsaydı zorlanmayı pek hissetmezdiniz.
2. monitörde sadece Google'ye gireceğim diğerinde de en fazla HOI4 oynuyorum sistemi çok yoracağını zannetmiyorum. Zaten sorum bu şekilde yaparsam çalışır mı diye.

2. monitörde sadece Google'ye gireceğim diğerinde de en fazla HOI4 oynuyorum sistemi çok yoracağını zannetmiyorum. Zaten sorum bu şekilde yaparsam çalışır mı diye.
Tabikide çalışır, sadece o monitörün çalışması bile ekran kartına fazladan yük. ekran kartınızı zorlar tavsiyem, Laptopunuz varsa onu kullanın, ekran kartına yük bindirmeyin, yada SLİ kurun. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı