GT 1030 Düşük FPS Sorunu

sinezorro

Hectopat
GT 1030 ile ilgili daha önce de FPS'in ani düşüşüyle ilgili bir soru sormuştum. Ancak şu anki yaptığım testlerde, kart gereken performansı veremiyor.
Videolarda kartın 60-70 FPS hatta zaman zaman 80 aldığı ayarları yaptığım da, benim aldığım FPS 30-40 Arasında oluyor.

İşlemcim: AMD FX 8300
RAM: 8 GB DDR3
320 GB HDD
MSI GT 1030
İşletim sistemim Windows 7

Keza şu an oynadığım başka bir oyun olan Zula'da ise, GPU kullanımı çok az oluyor. Ancak CPU kullanımında da artış yok, aynı yüzdelerde. Örneğin, GPU kullanımı 40 falanken FPS iyi oluyor, ancak GPU kullanımı aniden düşüyor ve FPS'de düşüyor.
Yardımlarınızı bekliyorum.
Yardım edecek yok mu?
GT 1030 ile ilgili daha önce de FPS'in ani düşüşüyle ilgili bir soru sormuştum. Ancak şu anki yaptığım testlerde, kart gereken performansı veremiyor.
Videolarda kartın 60-70 FPS hatta zaman zaman 80 aldığı ayarları yaptığım da, benim aldığım FPS 30-40 Arasında oluyor.

İşlemcim: AMD FX 8300
RAM: 8 GB DDR3
320 GB HDD
MSI GT 1030
İşletim sistemim Windows 7

Keza şu an oynadığım başka bir oyun olan Zula'da ise, GPU kullanımı çok az oluyor. Ancak CPU kullanımında da artış yok, aynı yüzdelerde. Örneğin, GPU kullanımı 40 falanken FPS iyi oluyor, ancak GPU kullanımı aniden düşüyor ve FPS'de düşüyor.
Yardımlarınızı bekliyorum.
Yardım edecek yok mu?

güncel arkadaşlar sorunum devam ediyor.
güncel

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı