GT 1030 ekran kartı için oyun önerisi

Ezio Auditore dediğim oyunların ana karakteridir ve AC sevenler arasında ayrı bir yeri vardır.

Teşekkür ederim.

Yakuzaaaa, yakuza çok temiz akar.

AC hakkında konuşacak olursam, bir oyununu oynadığınızda diğerlerini oynamak aşırı sıkıyor çünkü aynı oyun farklı temalar şeklinde önünüze sunuluyor o yüzden temasını sevdiğiniz ve de hikayesi sevilen bir oyununu alın derim. Benim en çok Syndicate ve Unity hoşuma gidiyordu her ne kadar Black Flag sevilse de korsan teması benim kanıma girmediğinden sevemedim.

Son düzenleme:
Yakuzaaaa, yakuza çok temiz akar.

AC hakkında konuşacak olursam, bir oyununu oynadığınızda diğerlerini oynamak aşırı sıkıyor çünkü aynı oyun farklı temalar şeklinde önünüze sunuluyor o yüzden temasını sevdiğiniz ve de hikayesi sevilen bir oyununu alın derim. Benim en çok Syndicate ve Unity hoşuma gidiyordu her ne kadar Black Flag sevilse de korsan teması benim kanıma girmediğinden sevemedim.
Yakuza hikayeli bir oyun mu? Bir sürü oyunu var hangisinden başlamam gerekiyor?

Yakuza hikayeli bir oyun mu? Bir sürü oyunu var hangisinden başlamam gerekiyor?

Evet hikayeli bir oyun, yakuza 0 ilk oyun oluyor ondan sonra 0 1 2 3 4 diye gider.

Oyuna başlarsanız söylemem gereken önemli bir şey var, sadece ilk oyunlara özel mi bilmiyorum ama Auto Save yok bir telefon klubesi var ordan manuel olarak Save alıyorsunuz.

Evet hikayeli bir oyun, yakuza 0 ilk oyun oluyor ondan sonra 0 1 2 3 4 diye gider.

Oyuna başlarsanız söylemem gereken önemli bir şey var, sadece ilk oyunlara özel mi bilmiyorum ama Auto Save yok bir telefon klubesi var ordan manuel olarak Save alıyorsunuz.
Öneriniz için çok teşekkür ederim. İndirime girerse alacağım oyunlara ekledim. Aklınıza oyun geldikçe yazabilirsiniz buraya. Çok memnun olurum.

Teşekkür ederim, fakat Call of Duty oyunları pek ilgimi çekmiyor.
Bu 2 si çekmese bile hoşunuza gider çünkü call of duty oyunlarına göre biraz farklı

Yeni konular

Geri
Yukarı