GT 1030 ekran kartı için oyun önerisi

demircay

Kilopat
Makaleler
1
SSD veya HDD modeli
250GB SSD 1TB HDD
Ekran kartı
1030
Anakart
B450M-A PRO MAX
İşlemci
Ryzen 5 3600
Selam;
Fiyatı maksimum 150TL olan (indirime girince 150TL olan oyunlar dahil) oyun önerilerinize açığım. Aklınıza gelen oyunları yazın, ben oynanış videolarına bakarak kendime uygun olup olmadığını seçerim.

AC serisini hiç bilmiyorum. Hikayesini de hiç duymadım. Hikayeyi anlamak için oyunların bir sırası var mı? Bildiğim kadarıyla bir sürü oyunu var.
Ezio serisini alabilirsin, onlar bağlantılı. Sırası şu şekilde:
1- AC 2
2- AC Brotherhood
3- AC Revelations

AC 2 grafik ve mekanik olarak çok eski, es geçebilirsin istersen ama gerisini kesinlikle oynamanı tavsiye ederim. Serinin diğer oyunlarına da bakabilirsin, AC 3 Black Flag mesela güzel oyunlarından.

Ezio serisini alabilirsin, onlar bağlantılı. Sırası şu şekilde:
1- AC 2
2- AC Brotherhood
3- AC Revelations

AC 2 grafik ve mekanik olarak çok eski, es geçebilirsin istersen ama gerisini kesinlikle oynamanı tavsiye ederim. Serinin diğer oyunlarına da bakabilirsin, AC 3 Black Flag mesela güzel oyunlarından.
Ezio nedir hocam pek bir bilgim yok. Eğer oyunsa linkini bırakmanız ya da oyunun kısaltılmış adıysa tam adını yazmanız mümkün mü?

Ezio nedir hocam pek bir bilgim yok. Eğer oyunsa linkini bırakmanız ya da oyunun kısaltılmış adıysa tam adını yazmanız mümkün mü?
Ezio Auditore dediğim oyunların ana karakteridir ve AC sevenler arasında ayrı bir yeri vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı