GT 1030 günümüz için nasıl?

Hyper_6902

Hectopat
Daha fazla  
Sorum yukarıda arkadaşlar. Sisteme GT 210'dan GT 1030 yükselteceğim.

Sistem özellikleri:
i3 3220 3.3 GHz.
12 GB RAM (4+8)
ASUS H61 M-K

Monitör 1600x900 60Hz.
Uzun süre sonra belki i7 3770 takarım. Çok Ultra takıntım yok oyunu açsın yeter. CS:GO gibi oyunlarda yüksek FPS isterim gerçi.

Hocam biraz baktım CS:GO gibi oyunlarda 200 fpse kadar verdiği oluyor ama yeni nesil oyunları açmayabilir. Cyberpunk vs. Bu arada 200 FPS düşük ayarlar ve düşük çözünürlük için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biraz baktım böyle videolar var.
Hocam direk sizin sisteminize benzeyen bir sistem var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bence yeterli bende almayı düşünüyordum bir ara ama biraz daha (yaklaşık 2 bin)daha biriktirip GTX 960 alabililirsin ama darboğaz yapabilir o konu hakkında bilgim yok maalesef.

Yetersiz buluyorum, bütçe nedir?
GT1030 İ5-2500 cs go da 100-110 veriyor hocam GT 1030 lol valorant ve cs de iyi ama yeni nesil oyunlar için hiç bulaşmayın
Hocam biraz baktım CS:GO gibi oyunlarda 200 fpse kadar verdiği oluyor ama yeni nesil oyunları açmayabilir. Cyberpunk vs. Bu arada 200 FPS düşük ayarlar ve düşük çözünürlük için.
Biraz baktım böyle videolar var.
Hocam direk sizin sisteminize benzeyen bir sistem var.
Bizim okulda i7 7. nesil ile birlikte 1030'lu bilgisayarlar var CS 1.6'yı 60FPS oynatabiliyor :D
Büyük ihtimalle CS:GO gibi oyunlarda 40 50 FPS alırsınız siz.
Bir de aynı fiyata RX550 bulunabilir sanırım o daha mantıklı.
Dostlarım bütçem aslında belli değil. Bana göre bir kart arıyorum. Hepinize teşekkürler. Öneri olarak hangi kart önerirsiniz? Bekliyorum arkadaşlar.

Geri
Yukarı