GT 1030 i5-2400 sistem Valorant'ta kaç FPS verir?

Her gun oynayan birisi olarak 3 farkli dusuk sistem de oynadim benim şu an mid seviyede diyebilecegim PC bile oyunda donma kasma yapiyorsa arkadas alamaz sabit 60 FPS Valorant'tan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bakın benim ekran kartımdan daha düşük perfomanslı bir ekran kartı ve 4gb ram ile 100 fps ütü veriyor video 3 hafta öncesine ait

Madem vereceğine bu kadar ısrar ediyorsun. Neden konuyu açıyorsun o zaman?
sizin fikrinizi merak etmiştim

bakın benim ekran kartımdan daha düşük perfomanslı bir ekran kartı ve 4gb ram ile 100 fps ütü veriyor video 3 hafta öncesine ait

sizin fikrinizi merak etmiştim
pardon 8 gb miş ram

O kuralın olmadığını biliyorum fakat Windows 11 zaten başlı başına 4 GB RAM için en az 2-3GB RAM kullanacaktır geriye kalan 1GB Valorant'a yetmeyecektir. SSD varsa zaten yavaşlama olmayacak ben de aynı şeyi belirtmiştim.
Aynı kapıya geldik ozaman :D
+4 Gb'lık bir ram takviyesi ile minimum +100fps ile oynayabilirsiniz oyunu @manThK

Fakat anakart modeliniz neydi?
Tpm 2.0 desteklemiyorsa oyun açılmaz.

Aynı kapıya geldik o zaman :D
+4 GB'lık bir RAM takviyesi ile minimum +100FPS ile oynayabilirsiniz oyunu @manThK

Fakat anakart modeliniz neydi?
TPM 2.0 desteklemiyorsa oyun açılmaz.

i5 2400 işlemcili bir anakartın TPM 2.0 desteklediğini sanmıyorum ancak arkadaş RAM takviyesi yaparsa akıcı oynayabilir. RAM önerisi isterse yeni konu açsın yardımcı oluruz.

Sizin karariniz istediginiz gibi deneyin videolara bakarak anlasilmaz kendi goruslerimi yaziyorum. Dedigim gibi oyun bozuk oldugu icin sabit FPS almak imkansiz. Israrciysaniz kendiniz deneyebilirsiniz saygilar.

i5 2400 işlemcili bir anakartın TPM 2.0 desteklediğini sanmıyorum ancak arkadaş RAM takviyesi yaparsa akıcı oynayabilir. RAM önerisi isterse yeni konu açsın yardımcı oluruz.
O işlemci ile kullanılabilir Windows 11 ama dur bakalım hele arkadaş ne diyecek anakart modeline, bekşiyoruz 😃

Bu sistemden adam olmaz. Minimum 12 GB RAM yaparsın, soketinin en güçlüsü i7 3770 alırsın RX 570 aldın mı tamamdır. Anakartın OC destekliyse i7 3770K alırsın hop bir OC uzun süre üzmez. 2. elden bahsediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı