GT 1030 İçin DDR3 Anakart Önerisi

Dostum bütün anakartlar GT1030 ekran kartını çalıştırır. Ekran kartlarında geriye dönük uyum vardır. Önemli olan işlemci ve bellek miktarının o ekran kartını beslemesi. Örneğin işlemcin quad core ve üzeri ise sıkıntı olmaz. Bellek miktarınızda bence şuan için en az 8 gb olmalı. Anakart çok ta önemli değil.

Bak abi benim 8gb ram var GT 1030 var elimde işlemcimde i5 2320 3.0ghz ama kartı takınca(GT 1030 u)en başta HP yazıyor ilerlemiyor sonra pci-e 1.10 ve x16 slotlu anakrt var ne yapayım

Bak abi benim 8gb ram var GT 1030 var elimde işlemcimde i5 2320 3.0ghz ama kartı takınca(GT 1030 u)en başta HP yazıyor ilerlemiyor sonra pci-e 1.10 ve x16 slotlu anakrt var ne yapayım
Sorun neden kaynaklanıyor buradan bir şey demek zor. Deneyin. Sırayla bellek, Hdd, ekran kartı sökün. Eğer onboard ekran kartınız varsa öyle açmayı deneyin. Ama uyumsuz olma gibi bir ihtimal yok. Ben eski sistemimde 775 soket anakarta 1060 ekran kartı bile takıp denedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı