GT 1030 için PSU yeterli midir?

Aslında sıfır almayı düşünüyordum. Belirtmediğim için kusura bakmayın. Bir kart daha buldum bunu önerir misiniz?
Bence pahalı. İkinci ele yönel, attığım 1050 TI bunlardan çok daha güçlü.

Aslında sıfır almayı düşünüyordum. Belirtmediğim için kusura bakmayın. Bir kart daha buldum bunu önerir misiniz?

Ya arkadaşın dediği gibi ikinci elden GTX 1050 Ti gibi kartlara yönelin, ya da illa sıfır alacaksanız benim attığım linkteki RX 550'i alın, aynı karta fazladan 160 TL ödemenize gerek yok

Ya arkadaşın dediği gibi ikinci elden GTX 1050 Ti gibi kartlara yönelin, ya da illa sıfır alacaksanız benim attığım linkteki RX 550'i alın, aynı karta fazladan 160 TL ödemenize gerek yok

Hayır bir saniye onu almasın.
Aynı Sapphire Pulse tasarımında 4 model var, yukarıdan aşağıya:
1) 2GB 64 Bit
2) 2GB 128 Bit
3) 4GB 128 Bit 512SP
4) 4GB 128 Bit 640SP
Attığın linkteki 2GB 64 Bit olanı yani berbat olanı. Diğerlerinden bulmak lazım.

Hayır bir saniye onu almasın.
Aynı Sapphire Pulse tasarımında 4 model var, yukarıdan aşağıya:
1) 2 GB 64 Bit.
2) 2 GB 128 Bit.
3) 4 GB 128 Bit 512SP.
4) 4 GB 128 Bit 640SP.
Attığın linkteki 2 GB 64 Bit olanı yani berbat olanı. Diğerlerinden bulmak lazım.

Hocam aralarında ne gibi farklar var bilmiyorum ama böyle bir şey buldum. MSI RX 550 2GT LP OC 2GB GDDR5 DVI HDMI 128Bit | En Ucuzu Akakçe

Hocam aralarında ne gibi farklar var bilmiyorum ama böyle bir şey buldum. MSI RX 550 2GT LP OC 2GB GDDR5 DVI HDMI 128Bit | En Ucuzu Akakçe
Şöyle anlatayım, senin eski linkteki 64 Bit veriyolundan kısılmış versiyonuydu, onun bir üstü normal RX 550'ydi, onun bir üstü normalin 4 GB bellekli versiyonuydu, onun da bir üstü 4 GB bellekli versiyonun daha çok stream işlemcisiyle iyileştirilmiş versiyonuydu. Bu ikinci attığın normal, alınabilir.

O kadar para vereceğine daha ucuza bunu alabilirsin fakat Aliexpress veya 2. elden GET ile 750 Ti falan bakmanı öneririm veya mümkünse ve hala kaldıysa RX 460'da olabilir.

Geri
Yukarı