GT 1030 ile 144Hz almak

NessViero

Hectopat
Daha fazla  
MSI GT 1030 fansız modeli olan ekran kartım var ve giriş olarak sadece HDMI ve DVI var. İkisiyle de 144Hz alamadım kullandığım monitör BenQ XL2411p ve HDMI girişi Max 60Hz destekliyor diye biliyorum. DVI duallink kablom var ancak 144Hz alamadım. Galiba o da GT 1030'un DVI çıkışı singlelink olduğundan dolayı olabilir diye düşünüyorum çünkü bir yerde öyle görmüştüm.

MSI GT 1030 fansız modeli olan ekran kartım var ve giriş olarak sadece HDMI ve DVI var. İkisiyle de 144Hz alamadım kullandığım monitör BenQ XL2411p ve HDMI girişi Max 60Hz destekliyor diye biliyorum. DVI duallink kablom var ancak 144Hz alamadım. Galiba o da GT 1030'un DVI çıkışı singlelink olduğundan dolayı olabilir diye düşünüyorum çünkü bir yerde öyle görmüştüm.

144 Hz verenler yalnızca DVI Dual link ve Display Port.

Ekran kartınızın DVI girişi single-link olduğundan 144Hz alamazsınız. Adaptör olaylarını vesaire bilmiyorum ama şu anki hali ile alamazsınız.

Teşekkür ederim ekran kartı alma kararı verdim ancak ne alacağıma karar veremedim. i5 2400 işlemcim 600W güç kaynağım var ekran kartı ne önerirsiniz?

Ben 1050 Ti almayı düşünüyordum ama hangi modelini almalıyım onu bilmiyorum marka performans konusunda çok fark yapıyor mu? Markaya para vermek saçma geliyor bana da hangi marka 1050 Ti önerirsiniz peki.

1650 fiyatları biraz uçuk benim bütçem 1700e kadar az bir esneme payı olabilir ama baktığında 1650ler hem stokta yok olan yerlerde de 2600 civarı

Yeni konular

Geri
Yukarı