GT 1030 ile E5500 sistem uyumlu mu?

Nasıl iki çekirdekli Q8200 Quad işlemci. 800 TL'ye ekran kartı alabiliyorsunuz hocam. 780 TL'ye size 4 çekirdek Quad işlemci ve ekran kartı öneriyorum hala anlamadınız. Hayırlısı olsun ne diyeyim.

Öneriniz için teşekkür ederim ama ben bayağıdır biriktirerek bu kadar parayı alabildim bir anda bu kadar parayı almadım o yüzden.

Öneriniz için teşekkür ederim ama ben bayağıdır biriktirerek bu kadar parayı alabildim bir anda bu kadar parayı almadım o yüzden.
Hayırlısı olsun hocam. Ben düşüncenize saygı duyuyorum fakat göz göre göre kötü bir tercih yapmanıza gönlüm razı olmadı o yüzden bu kadar ısrar ettim.

Hocam cümlelerimi okumuyorsunuz galiba. Daha fazla bir şey yazmayacağım. 800 TL'lik kart alacaksınız ve soru sordunuz. Ben de size dedim ki 780 TL'ye şu ikiliyi alsanız daha iyi olur. 780 TL 800 TL'den daha mı pahalı? Sadece bu soruma cevap verin hangisi daha çok? 780 TL'mi daha fazla yoksa 800 TL mi?

Hocam cümlelerimi okumuyorsunuz galiba. Daha fazla bir şey yazmayacağım. 800 TL'lik kart alacaksınız ve soru sordunuz. Ben de size dedim ki 780 TL'ye şu ikiliyi alsanız daha iyi olur. 780 TL 800 TL'den daha mı pahalı? Sadece bu soruma cevap verin hangisi daha çok? 780 TL'mi daha fazla yoksa 800 TL mi?

Pardon aklımdan çıkmış ama dediğiniz ekran kartı benim bulunduğum şehirdeki Vatan şubesinde yokmuş.

Hocam bir de darboğaz yapar mı söylerseniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı