GT 1030 model tavsiyesi

Bütçe
1000

Hilalimsinn

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Malum ekran kartları fiyatları yüzünden alamıyoruz idare etmesi açısından GT 1030 almak istiyorum.
Lütfen konuya GT1030 kullanan arkadaşların yazmasını rica ediyorum.
Fanlı model mi fansız pasif soğutmalı model mi almalıyım?

Ve üzücü olan tek şey sistemim yenidir ve sağlamdır

Ryzen 7 2700X.
MSI B450 Gaming Plus Max.
Samsung 860 EVO 500 GB.
Snowman T6.
darkFlash aquarius kasa.
Xgp Core Reactor 750W.
2x8GB Corsair 3000 MHz 16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Aero GT 1030 kullanmıştım gayet serin çalışıyordu kasada 1 fan olmasına rağmen 75 üstü görmedim pek. Herhangi bir fanlı model yetecektir. Kart çok güç tüketmiyor.

Fanlı ile fansız model arasında çok sıkıntılı bir ısı farkı yok. Eğer kapalı bir noktaya koymayı düşünüyorsanız fanlı almanız daha iyi olur. Kasa gereksiz pahalı geldi. Yine de sizin bileceğiniz iş tabii.

MSI B450 Gaming Plus Max'in Fast boot özelliği yok. Aynı anakarta sahip biri olarak söylüyorum. SSD hızını öldürüyor.

Merhaba arkadaşlar.
Malum ekran kartları fiyatları yüzünden alamıyoruz idare etmesi açısından GT 1030 almak istiyorum.
Lütfen konuya GT1030 kullanan arkadaşların yazmasını rica ediyorum.
Fanlı model mi fansız pasif soğutmalı model mi almalıyım?

Ve üzücü olan tek şey sistemim yenidir ve sağlamdır

Ryzen 7 2700X.
MSI B450 Gaming Plus Max.
Samsung 860 EVO 500 GB.
Snowman T6.
darkFlash aquarius kasa.
Xgp Core Reactor 750W.
2x8GB Corsair 3000 MHz 16 GB RAM.

Fanlı ile fansız model arasında çok sıkıntılı bir ısı farkı yok. Eğer kapalı bir noktaya koymayı düşünüyorsanız fanlı almanız daha iyi olur. Kasa gereksiz pahalı geldi. Yine de sizin bileceğiniz iş tabii.

MSI B450 Gaming Plus Max'in Fast boot özelliği yok. Aynı anakarta sahip biri olarak söylüyorum. SSD hızını öldürüyor.

Fast boot özelliği çok da önemli bir şey değil kardeş öyle şeylere takılma.

Geri
Yukarı