GT 1030 OC ve i3 10105F sistem darboğaz olur mu?

Maalesef 3060 vardi, yandi komple bende ekran kartini firlatip sattim zaten ufak bir paraya ihtiyacım vardi, cok fazla oyun oynamiyorum neredeyse hiçbir, Visual Studio, code gibi orogramlar icjn rahat aciyor ama darboğaz olur mu diye merak ediyorum.

Efendim beni sistemin aynisi yok maalesef, ana kartim MSI H510M Pro e şu anki stokta H410 var 11.300 kasa.

1.5 hafta once almistim ve 35 bin TL'ye denk geliyordu itopyqdan falan toplamiyorum maalesef.

Ekran kartının yandığını gözünle gördünmü eğer görmeyip bir anda görüntü gitti bilgisayarcıya gidip sorduysan ekran kartın yanmış dediyse %95 ekran kartın yanmamıştır anakartında bir kondansatör yanmıştır.

Ekran kartının yandığını gözünle gördünmü eğer görmeyip bir anda görüntü gitti bilgisayarcıya gidip sorduysan ekran kartın yanmış dediyse %95 ekran kartın yanmamıştır anakartında bir kondansatör yanmıştır.
ekran kartinin pinleri kararmisti yanik kokusu geliyordu zaten

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayırlı olsun hocam 300FPS kötü değil.
yani gayet iyi zaten oyun oynadigim yok

imkansizi basarmis gibiyim, 500 gb ssd var alanim olsa gta V indircem

Normal işler için boyle bir sistem topladım. Monitor, kasa, fare, klavye dahil 20 bin TL'ye denk geldi. Peki bu sistem darboğaz olabilir mi acaba?

Hayir, islemci o ekran kartini rahat besler ve darbogaz olmaz da, masallah yuz yilin en uzun giren kazigi mi bu?

Evet evet bence de :D ekipmanlardan kaynakli yoksa 11.300'e almistim ben.

Buyuk ihtimalle.

Darbogaz olmaz, cunku o islemci bu ekran kartindan 3 tane daha besler. Belki daha fazla...

Muhtemelen bu sistem. APU daha iyi.

Bir de alinan monitor Casper, ekipmanlar Rampage ise 200 yilin en buyuk kazigi.

Neyse, saglik olsun, hayirli gecmis olsun. @kino :D

Muhtemelen süreden dolayi iade olmaz.

evet evet bencede :D ekipmanlardan kaynakli yoksa 11.300 e almistim ben

Darbogaz olmaz, cunku o islemci bu ekran kartindan 3 tane daha besler. Belki daha fazla...

Neyse, saglik olsun, hayirli gecmis olsun. Muhtemelen süreden dolayi iade olmaz.
yanliz soyle bisey 4350 tl vergi ödeyeceğim...

Monitor eve Excalibur 1ms 200 hz

yanliz benim sistem bu degil efendim, anakartim H510M PRO E ddr4 anakart kasa rampage, bulamiyorum ama o sistemi

Neyse, saglik olsun, hayirli gecmis olsun. Muhtemelen süreden dolayi iade olmaz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı