GT 1030 oyun tavsiyesi

Merdokombo

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk öncelikle yeni çıkan AAA oyunlarından bahsetmiyorum. Doom 2016 gibi Witcher 3 gibi oyunlardan bahsediyorum.
Bu ekran kartı hangi oyunları kaldırır 60 FPS gibi?

Kanka.

Kanka Witcher Low'da 25-30 FPS arası oynarsın diye düşünüyorum kaldirir ama 60FPS sanmıyorum.

Bana oyun önerin yeter kaldırmaz falan ddiyebilirsin ama kaldıracak öner 30 aşağı düşmesin mesela Far Cry 3 iyi mi kaç FPS? Bana güzel ve hikayesi bol oyun öner.
Dying Light rahat oynarsın. Witcher'da 30 FPS altına düşmüyor.

Güzel oyundur 30 FPS altı olmasın yeter önerin gitsin.

Reis sevdiğin beğendiğin oyun türlerini söylesene ona göre söyleyelim.

Strateji sevmem ama hani gizlilik stratejisi ise olur. Mesela Desperaddos gibi oyunlar önerme . Bol oynanışı olan ve hikayesi güzel olan oyunlar lazım. Ha Doom 2016 olur mu desem hikayesi için değil oynanışı için oynarım çünkü efsane. Bunun gibi.

Ve sıkmayacak oyun.

Mesela Dishonored kaldırır mı?
Aga mesela MY Friend Pedro kaldırır mı?

Kaldırır.

Aga strateji sevmem ama hani gizlilik stratejisi ise olur mesela desperaddos gibi oyunlar çnerme bol oyunanışı olan ve hikayesi güzel olan oyunlar lazım ha dodom 2016 olur mu desem hikayesi için değil oyannışı için oynarım çünkü efsane. Bunun gibi.

Ve sıkmayacak oyun.
M.

Mesela Dishonored kalddırırmı.

Evet medium da 50-60FPS arası alabilirsin emin değilim ama Low'da olabilir onun dışında CoD MW 2 ve 3 oynayabilirsin Mafia 2 sıkıntısız oynarsın Crysis ona da bak mutlaka Far Cry'da güzeldir Doom'da da Low'da 40 FPS'de falan oynarsın.

Kaldırır.

Evet medium da 50-60FPS arası alabilirsin emin değilim ama Low'da olabilir onun dışında CoD MW 2 ve 3 oynayabilirsin Mafia 2 sıkıntısız oynarsın Crysis ona da bak mutlaka Far Cry'da güzeldir Doom'da da Low'da 40 FPS'de falan oynarsın.

Güzel 30 FPS üstü bu tarz oyunlar önerebilir misin mesela?

Control Low ayarda bakabilirsin Tomb Raider serisini Xbox'da bitirmiştim tekrar eden bir yapısı olsa da aksiyonu yerindedir 2013'den başla Rise of the Tomb Raider ve son olarak Shadow the Tomb Raider bakabilirsin bazen sıktığı zamanlar oldu ama fena değil dediğim gibi.

Geri
Yukarı