GT 1030 PUBG Performansı

eren95

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
PUBG satın alacağım ama sistemimin kaldırıp kaldırmayacağından emin değilim.
  • GT 1030 GDDR5
  • i3 4170
  • 8 GB DDR3 1600 MHz RAM (4x2 Dual)
720p en düşük ayarlarda 60 FPS alır mıyım?

GT 1030 almanı önermiyorum. AMD'nin daha iyi performansa sahip kartlarını alabilirsiniz. RAM yetmeyebilir. 16 GB RAM olan bir PC'de 9-10 GB RAM kullanabiliyor. O yüzden RAM yükseltebilirsin.

GT 1030 almanı önermiyorum. AMD'nin daha iyi performansa sahip kartlarını alabilirsiniz. RAM yetmeyebilir. 16 GB RAM olan bir PC'de 9-10 GB RAM kullanabiliyor. O yüzden RAM yükseltebilirsin.
Çoktan aldım ya. Ucuza bi yerde bulmuştum ve aldım şu an genel olarak memnunum ama PUBG için yeterli olur mu bilemiyorum.

Daha yüksek bi' işlemciyle yapılmış böyle bi' test var. Muhtemelen 60 FPS alırsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaştaki sistem, yazdığı sistem yalnız, almıyor ki.
Bir de 9-10 GB kullanabiliyor olayını anlamadım.

750 Ti ile oyunu ilk çıktığında Full HD 40-50 FPS oynayabiliyordum. 1030 yine yakın değerler alırsın. Tek kaybın i3'ten olur. PUBG işlemci sömürmeyi seven bir oyun çünkü.

Arkadaştaki sistem, yazdığı sistem yalnız, almıyor ki.
Bir de 9-10 GB kullanabiliyor olayını anlamadım.
9-10 GB olayı tamamen yalan. 2K High ayarlarda oynanmıyorsa RAM kullanımı o seviyelere çıkmaz. Şahsen 1080p Ultra'da en fazla 8 GB kullanım gördüm. 720p'de 6GB'ı bile geçmez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı