GT 1030 & R3 1200 AF sistemle CS:GO oynanır mı?

Parçaların linklerini atar mısın bakalım bir isterseniz?
4100 TL ye 1200AF+RX560 sistem var ayrıca bilgin olsun daha iyi olur.
tamamdır atıyorum hemen.
Parçaların linklerini atar mısın bakalım bir isterseniz?
4100 TL ye 1200AF+RX560 sistem var ayrıca bilgin olsun daha iyi olur.
pc.PNG

Elimizde fazladan ssd var. Ondan eklemedim.

Son düzenleme:
Tamamdır atıyorum hemen.

Eki Görüntüle 1169425
Elimizde fazladan SSD var. Ondan eklemedim.

Hocam anakart iyi değil PSU ilerisi için yetersiz kalır bütçe 4100/4200 bandına çıkmaz mı acaba çok daha iyi sistem alınır içinde SSD dahi bulunan. Bu sisteme SSD eklemek demek +300 TL demek zaten 3500TL yapar.

Hocam anakart iyi değil PSU ilerisi için yetersiz kalır bütçe 4100/4200 bandına çıkmaz mı acaba çok daha iyi sistem alınır içinde SSD dahi bulunan. Bu sisteme SSD eklemek demek +300 TL demek zaten 3500TL yapar.
Sizin tavsiye ettiğiniz sistem nedir ? Onada bakayım bi. 3500 max. bütçe fakat bakmaktan zarar gelmez :) Birde internetten satın alamayız gibi. Hem kredi kartı yok hemde güvenmiyor bizimkiler.

Sizin tavsiye ettiğiniz sistem nedir? Onada bakayım bir. 3500 Max. Bütçe fakat bakmaktan zarar gelmez :)

RAM olarak +10TL olanı SSD olarak +45TL olanı seçin fiyatına göre mis gibi sistem.
GT1030'dan çok daha performanslı 1050 Ti performansında bir kart GameGaraj güvenilirlik konusunda oldukça iyi bir firma.

RAM olarak +10TL olanı SSD olarak +45TL olanı seçin fiyatına göre mis gibi sistem.
GT1030'dan çok daha performanslı 1050 Ti performansında bir kart GameGaraj güvenilirlik konusunda oldukça iyi bir firma.
tamamdır teşekkürler bakayım.

Geri
Yukarı