GT 1030 Ryzen 1200 CS:GO PUBG gibi oyunlarda iş görür mü?

quadRa-Mert

Centipat
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben yazın para biriktirip [2000-2300] TL arası PC almaya karar verdim. Şunları sunmak isterim:

-Ryzen R3 1200.
-Gigabyte GT 1030 2 GB.
-ASUS A320 anakart.
-Corsair 8 GB RAM.
-Hadron HD413 600W Power Supply.
-Fan[marka önemli değil]

Sizce alayim mi? Bu PC'nın toplam fıyatı 1945 ama 2000 TL diyorum.
PUBG - CS:GO - Apex - LOL kaldırı mı? 60FPS altı görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu sistemin SSD'sini Kingston HyperX Fury ile değiştirerek alabilirsiniz.

Sizin oluşturduğunuz sistemde bulunan PSU, C4'ten farksız.

PUBG için yetersiz fakat LOL, CS GO için rahat akıcı oynatır. Fakat ryzen 3 1200 iyi bir işlemci değil. Özellikle ileride sitemini yükselticeksen biraz daha bekleyip ryzen 5 1600 almak daha akıllıca olur. Bir de ikinci el bölümüne bakıp 0 GT 1030 alacağına İkinci el temiz bir RX570 bakabilirsin. PSU olarak da farklı markalara yönel derim. Bir de kasan var mı? Varsa uyumlu mu anakartla kontrol ettin mi?

PUBG için yetersiz fakat LOL, CS GO için rahat akıcı oynatır. Fakat ryzen 3 1200 iyi bir işlemci değil. Özellikle ileride sitemini yükselticeksen biraz daha bekleyip ryzen 5 1600 almak daha akıllıca olur. Bir de ikinci el bölümüne bakıp 0 GT 1030 alacağına İkinci el temiz bir RX570 bakabilirsin. PSU olarak da farklı markalara yönel derim. Bir de kasan var mı? Varsa uyumlu mu anakartla kontrol ettin mi?
Söyle bişi yaptım hepsini düzelttim rx560 . r3 1200 8gb ram a320m yaptım hepsini bu iyimi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı