GT 1030 sistem çift ekran sorunu

SpinierWorld654

Femtopat
Daha fazla  
Herkese öncelikle teşekkürler. Olay şu ben yeni bir ekran kartı aldım (GT 1030) benim iki ekranım var. Birinde DVI var diğerinde de HDMI girişi var. Aynı şekilde bunlar ekran kartında da mevcut fakat taktığım zaman DVI-ı'le bağlı olan monitörde aşağıda olan yazılar çıkıyor. Sanırsam BIOS'tan bir şey yapılacak. Anakart modelimi öğrenmek için çalıştıra DxDiag yazdığımda Casper bilgisayar sistemi falan yazıyor ama sanırsam H81H3-M4. yeniden herkese teşekkürler.
Bu yazı 5-6 sn duruyor sonra Windows logosu geldikten sonra görüntü gelmiyor .

Dosya Ekleri

• 20210423_115434.jpg
    20210423_115434.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Herkese öncelikle teşekkürler. Olay şu ben yeni bir ekran kartı aldım (GT 1030) benim iki ekranım var. Birinde DVI var diğerinde de HDMI girişi var. Aynı şekilde bunlar ekran kartında da mevcut fakat taktığım zaman DVI-ı'le bağlı olan monitörde aşağıda olan yazılar çıkıyor. Sanırsam BIOS'tan bir şey yapılacak. Anakart modelimi öğrenmek için çalıştıra DxDiag yazdığımda Casper bilgisayar sistemi falan yazıyor ama sanırsam H81H3-M4. yeniden herkese teşekkürler.
Bu yazı 5-6 sn duruyor sonra Windows logosu geldikten sonra görüntü gelmiyor.

Windows ayarlarından çift ekranı açmanız lazım.

Yeni bir donanım algılamış (normal olarak)delete veya F2 tuşuna basın BIOS'a girin yapacağınız bir ayar varsa yapın. Yoksa exit saving changes ile BIOS'dan çıkın. Otomatik olarak Windows açılması lazım.

Geri
Yukarı