GT 1030 sistem kaç watt PSU gerekir?

En son denediğimde i5 3470 ve GT 1030la normal ayarlarda 70+ FPS alıyordum fakat Online da 45 küsura düşüyordu. High - Very High'da nasıl 60 FPS oluyor ya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşlemcisi üst düzey evet. GT 1030'u besleyebilen herhangi bir işlemci bu videolardaki yakın değeri alması mümkün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İşlemcisi üst düzey evet. GT 1030'u besleyebilen herhangi bir işlemci bu videolardaki yakın değeri alması mümkün.

AMD Ryzen 9 5900X ve 32 GB RAM ile test ediyor adam?

Hocam bu adamın sadece işlemcisi üst düzey değil. Ramleri de ayrı bir dünya. 8 GB Ram ve i5 3470 ile buna yakın değerler almak zor bir şey.

AMD Ryzen 9 5900X yakın bir işlemci olması için Ryzen 5 3600X falan olması gerekiyor dostum i5 750 ile yakın değerleri nasıl alacak bu adam?

Hocam ne kadar biliyorsunuz ne biliyorsunuz bilmiyorum ama bu kartların yüksek işlemciler ile test edilmesinin sebebi tam performansını görmek hocamiz besleyebilen bir kart derken haklı bir fikirde bulunmuş.

Besleyebilmesinden bahsetmiyorum yakın değerleri almaktan bahsediyorum :D

Yaklaşık değerler sunuyor?

Hocam kimse arkadaşın i5 ile bu değerleri alacağını söylemedi. Sadece islemci iyiyse bu degerlere gelebildigini söyledik.
İyi değil ama işte. Adam i5 750 kullanıyor siz AMD Ryzen 9 5900X ve 32 GB RAM kullanan adamın videosunu atıyorsunuz konu sahibinin bu konular hakkında bilgisi çok yoksa boşa heves vermekten başka bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı