GT 1030 Sistem PUBG Ani Takılmalar Yaşanması

yigitakdeniz97

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özelliklerim:
8 GB RAM
i3 3220 3.30 GHZ
GT 1030 2 GB
Windows 10

Şu anda çoğu oyunu 1280x720 orta-yüksek arası ayarlarda 40 50 FPS'lerde hiç FPS drop yaşamadan oynuyorum. (NBA 2K18, WWE 2K18, Witcher 3, A Way Out, Shadow of Mordor vb.) Fakat PUBG de hangi ayarda olursa olsun FPS drop yaşıyorum. Paraşütle atlarken, mouse hızlı şekilde çevirdiğimde falan oluyor. FPS konusunda sıkıntım yok fakat drop sorunu baya canımı sıkıyor .PUBG'de dışında yaşamadım bunu çözüm öneriniz var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Screenshot_1.png

Oyun içi değiştirince çok etki eden bir ayar falan var mı cidden çok sinir bozucu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Programın arayüzünü değil, oyun içi değerler demiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PUBG de çok normal bi durum. Shroud da bile bazı anlarda 144 ten 100 e düşüyor. Sorun büyük ihtimalle optimizasyondan kaynaklı. Fakat işlemcinizde zayıf bi işlemci bu oyun için.

İşlemcinizi yükseltebilirsiniz. Birde 720p de acı çekmenize gerek yok. Ben GT 1030 la 1366x768 çözünürlük ve kenar yumusatma orta gerisi en düşükte 60 FPS alıyorum sizde bu şekilde yapın FPS iniz düşmeyecektir çünkü işlemci darbogazı yaşıyorsunuz zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı