GT 1030 sistem RDR 2 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Peki 2. el sistemime uygun 4 GB ekran kartı alsam sistemim kaldırır mı?

VRAM ile ne alakası var anlamadım. VRAM sadece grafik ayarlarını yükseltmene yarıyor. GT 1030 4 GB alsan FPS olarak çok da bir fark olacağını sanmıyorum. Senin rahat oynaman için en az GTX 1050 falan alman gerekiyor ama benim tavsiyem min GTX 1650 almandır.

Story oynayacaksan Low ayarlar 720p 35-40FPS oynatır gibi. Sorun değilse böyle oyna bence. İstersen de yeni ekran kartı alabilirsin. Bütçeni belirterek konu açarsan sistemine göre önerir arkadaşlar.

Story icin oynayacağım o FPS de oynatırsa oynarım bana sorun olmaz.

VRAM ile ne alakası var anlamadım. VRAM sadece grafik ayarlarını yükseltmene yarıyor. GT 1030 4 GB alsan FPS olarak çok da bir fark olacağını sanmıyorum.

GT 1030 degil de başka bir ekran kartı 2K ya kadar bütçem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Story icin oynayacağım o FPS de oynatırsa oynarım bana sorun olmaz.

GT 1030 degil de başka bir ekran kartı 2K ya kadar bütçem var.
1050 ti veya 1650 almadıkça rahatça oynayabileceğini düşünmüyorum. Belki 950-960 falan ikinci el olarak bulunuyordur 2000tl'ye ama hiç duymadım. Onun dışında sıfır olarak alabileceğiniz 2000tl'lik kartlarda çok bir performans alamazsınız.

Arkadaşlar RDR2 güçlu bir oyun ama sistemim kaldırır mı merak ediyorum. Monitör çözünürlüğüm 1366x768 ve bu çözünürlükte GTA 5'te özel ayarlar ile ( çoğu ayar high ) 35 FPS rahat bir şekilde oynuyorum. Gerekirse daha fazla FPS için 1024x768 çözünürlükte de oynarım. Gözüm alışkın. Sadece sistemim kaldırır mı merak ediyorum.

Peki ne yapmamı önerirsiniz?

Kaldırmaya kaldırır da oynatmaz öneri olarak bütçen varsa bilgisayar önerebiliriz veya GeForce NOW deneyebilirsin.

Peki bu sistemle AC Unity oynayabilir miyim?

O da zor.

2.el 1060, RX570, 1650 falan bakın rahat oynarsınız.

Rahat oynamaz kanka bilmeden yorum yapmayın 3050 Ti var bende R5 5000 serisi işlemci 16 GB RAM var ben anca oynuyorum 60FPS yüksek ayarda.

Hala yuksek ayar diyosunuz ben 1024x768 cozunurlukte Low ayar diyorum 😂

Ben kaldırı diye düşünüyorum ekran kartım GT 1030 GDDR5 şu an başka şehirdeyim eve gelince indirip test edeceğim ve buraya yazacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı