GT 1030 sistem RDR 2 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam çözünürlüğü düşürürsen sistemin rahatlama imkanı var doğru ama gözüne yazık olur önerim en az GTX 1050 veya üstü bir GPU alman, ha ama dersen ki ben çözünürlük düşse de oynarım, iyi eğlenceler o zaman.

Yani alışkınım onceden 8 GB RAM'im vardı GTA 5 takılıp kasıyordu düşük ayarlarda bile kasıyordu ama 16 yapınca aşırı rahatladı çoğu ayar high da oynyuyorum RDR2 için düşüncem de bu yönde Low ayarlarda bjle olsa kasma olacağını düşünmüyorum.

Yani alışkınım onceden 8 GB RAM'im vardı GTA 5 takılıp kasıyordu düşük ayarlarda bile kasıyordu ama 16 yapınca aşırı rahatladı çoğu ayar high da oynyuyorum RDR2 için düşüncem de bu yönde Low ayarlarda bjle olsa kasma olacağını düşünmüyorum.
Rx 580 al işini görür 1500TL ~ 2000TL satanlar var

Hocam RDR2'yi de Ac Unity'de oynarsınız. 720p High-Medium karışık ayarlarda 30 fps civarında.

İşte beklediğim cevap 😂 bende oyle düşünüyorum 30 olsa kâfi.
Hocam benimde eski açtığım konularda GTA V için, RDR2 için, Ac Unity ve Witcher 3 için bu tarz şeyler yazdılar. (Mx130 kullanıcısıyım)Hatta hiç unutmuyorum, birisi GTA V'i düşükte zor oynarsın çokta keyifli olmaz demişti. Cidden o zamanlar şevkim kırılmıştı ama yinede indirip denedim. 900p Very high-High ayarlarda 40-50 fps arası oynadım.
RDR2 içinde aynı konuyu açtım yine aynı şeyler söylendi. Ama yine denedim, grafik ayarlarıyla bayaa uğraştım ve işin sonunda o güzel görüntü ve akıcılığı yakalayabildim. 900p High-Medium ayarlarda (Bana söylenene 720p lowest 15 FPS'ti.) 25-35 Fps arasında oyunu bitirdim ve tekrar başladım.
Bu kadar uzatmam gerekiyor muydu bilmiyorum ama söylemek istediğim çoğu kişi ezbere konuşsada iş sizde bitiyor. Denemeden herhangi bir şey bilemezsiniz.

Arkadaşlar RDR2 güçlu bir oyun ama sistemim kaldırır mı merak ediyorum. Monitör çözünürlüğüm 1366x768 ve bu çözünürlükte GTA 5'te özel ayarlar ile ( çoğu ayar high ) 35 FPS rahat bir şekilde oynuyorum. Gerekirse daha fazla FPS için 1024x768 çözünürlükte de oynarım. Gözüm alışkın. Sadece sistemim kaldırır mı merak ediyorum.
Aynen kanka, kaldırır:
1688807199790.png

Son düzenleme:
Hocam benim de eski açtığım konularda GTA V için, RDR2 için, AC Unity ve Witcher 3 için bu tarz şeyler yazdılar. (MX130 kullanıcısıyım)hatta hiç unutmuyorum, birisi GTA V'i düşükte zor oynarsın çok da keyifli olmaz demişti. Cidden o zamanlar şevkim kırılmıştı ama yine de indirip denedim. 900p Very high-high ayarlarda 40-50 FPS arası oynadım.
RDR2 içinde aynı konuyu açtım yine aynı şeyler söylendi. Ama yine denedim, grafik ayarlarıyla bayağı uğraştım ve işin sonunda o güzel görüntü ve akıcılığı yakalayabildim. 900p high-medium ayarlarda (bana söylenene 720p lowest 15 FPS'Ti.) 25-35 FPS arasında oyunu bitirdim ve tekrar başladım.
Bu kadar uzatmam gerekiyor muydu bilmiyorum ama söylemek istediğim çoğu kişi ezbere konuşsada iş sizde bitiyor. Denemeden herhangi bir şey bilemezsiniz.

Dostum çok doğru soyledin konuyu ilk açtığımda millet 2. el 4 GB ekran kartından RTX 3000 serisine kadar uzattı bu tarz yorum yapan olmadı teşekkürler.

1920x1080 mi?

Hocam RDR2'yi de Ac Unity'de oynarsınız. 720p High-Medium karışık ayarlarda 30 fps civarında.
720p High-Med ayarlarda 30 FPS'mi alacak o ekran kartıyla :D aynı ekran kartı ben de vardı bırak 720p'yi daha düşük, pikselleri görünecek şekilde ayarlıyordum yine de kasıyordu. Boşuna yüklemeyin oynayamazsınız rahat, kendimden biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı