GT 1030 sistem RDR 2 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
720p high-med ayarlarda 30 FPS'mi alacak o ekran kartıyla :D aynı ekran kartı ben de vardı bırak 720P'yi daha düşük, pikselleri görünecek şekilde ayarlıyordum yine de kasıyordu. Boşuna yüklemeyin oynayamazsınız rahat, kendimden biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemini yazar mısın benim ASUS ınvidia GT 1030 GDDR5 / 8x2 GB 1333 MHz RAM / i5-3470 / çözünürlüğüm 1366x768 ( 1024x768 çözünürlüğünde de oynarım )

720p High-Med ayarlarda 30 FPS'mi alacak o ekran kartıyla :D aynı ekran kartı ben de vardı bırak 720p'yi daha düşük, pikselleri görünecek şekilde ayarlıyordum yine de kasıyordu. Boşuna yüklemeyin oynayamazsınız rahat, kendimden biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam gt 1030dan daha az performanslı kartla oyunu oynayabiliyorum. Üstelik konu sahibinin sisteminden ekran kartım ve ramim daha düşük (işlemcim yüksek).

Hocam açar ama ya çok kasar yada grafikleri çok fazla indirirsiniz o zaman da gözünüz bozulur

Dostum sistemin işlemci haric aynı ama şu ufak ayrıntıyı atlamayın çözünürlük düşürmek cidden FPS'yi etkiliyor belki senin monitörün 1920x1080 ve düşük performans alıyorsun.
Hocam 720p'de oyunu high med karışık oynayabileceğinizi düşünüyorum. Texture ve Gölge kalitesini High yapıp geri kalanları Low med karışık bile yapsanız zaten hem yüksek fps hemde güzel bir görüntü ile karşılaşırsınız. Siz 1024x768 bile okey diyorsanız zaten oyunu hayli hayli oynarsınız. Grafik ayarlama konusunda yardıma ihtiyacınız olursa yeni konu açıp beni etiketleyebilirsiniz veya daha önceden yazmış olduğum RDR2 rehberine göz atabilirsiniz.

Hocam 720P'de oyunu high med karışık oynayabileceğinizi düşünüyorum. Texture ve gölge kalitesini high yapıp geri kalanları Low med karışık bile yapsanız zaten hem yüksek FPS hem de güzel bir görüntü ile karşılaşırsınız. Siz 1024x768 bile okey diyorsanız zaten oyunu hayli hayli oynarsınız. Grafik ayarlama konusunda yardıma ihtiyacınız olursa yeni konu açıp beni etiketleyebilirsiniz veya daha önceden yazmış olduğum RDR2 rehberine göz atabilirsiniz.

Hocam peki 1366x768 de Low med karışık yapsam kaldırır mı şu anki güvencem 16 GB RAM.

Hocam açar ama ya çok kasar yada grafikleri çok fazla indirirsiniz o zaman da gözünüz bozulur
goz alışkın cs sağolsun 😂

Hocam peki 1366x768 de Low med karışık yapsam kaldırır mı şu anki güvencem 16 GB RAM.

goz alışkın cs sağolsun 😂
E iyi peki hocam iyi oyunlar :D, sisteminize uygun hale gelene kadar düşürün çözünürlüğü

Yeni konular

Geri
Yukarı