GT 1030 sistemde ekran 1 saniyeliğine kapanıp açılıyor

Saytomo

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sabahları öğrenci akşamları ...
Merhabalar, Acer monitör kullanmaktayım. Son 1 aydır başlıkta belirttiğim sorunla karşı karşıyayım. Ekran kapandığında tık diye bir ses geliyor. Servisi aradım ekran kartını güncelle dedi. Ekran kartım ASUS GT 1030. Sürücüsü güncel. Daha sonra evdeki başka bir Acer monitörü kendi bilgisayarıma bağladım aynı sorun yine devam etti. Galiba ekran kartında ya da kablolarda sorun var. Ekran kartını garantisi devam etmekte. MediaMarkt'tan alındı. Kullandığım kablolarda bir sorun göremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hayır. Resmi sitesindeki driver var bir de geforce experience'nin yayımladığı driverlar var.

Hayır. Resmi sitesindeki driver var bir de geforce experience'nin yayımladığı driverlar var.
Experience'de bu aralar bir şey var gibime geliyor game bölümündeki driverları güncel yüklüyor fakat studio driverları güncel yüklemiyor sorunla karşılaşılıyor o yüzden bence Experience'i sil kanka bırak sadece windows kendisi güncelleme atsın Bir de bu hatayı nerede yapıyor hangi uygulamayı açtığında ?

Experience'de bu aralar bir şey var gibime geliyor Game bölümündeki driverları güncel yüklüyor fakat Studio driverları güncel yüklemiyor sorunla karşılaşılıyor o yüzden bence Experience'i sil kanka bırak sadece Windows kendisi güncelleme atsın Bir de bu hatayı nerede yapıyor hangi uygulamayı açtığında?

Her zaman oluyor. Oyunda, masaüstünde, video izlerken. Şimdi DDU ile driverlerı kaldırıp sadece resmi sitesindeki driverı kurup GeForce Experience'yi kurmayacağım. Umarım sorun çözülür.

Her zaman oluyor. Oyunda, masaüstünde, video izlerken. Şimdi DDU ile driverlerı kaldırıp sadece resmi sitesindeki driverı kurup GeForce Experience'yi kurmayacağım. Umarım sorun çözülür.
Hatta yapabiliyorsan bence format at usb ile çok 30 dk nı alır güncelleme işlemlerinni de bırak windows update yapsın tabi bundan önce ilk sen gene DDU dene

Geri
Yukarı