GT 1030 sisteme işlemci önerisi

Bütçe
2,3K

dogukanmh

Centipat
Daha fazla  
Selam herkese, şu anda aktif CS:GO, R6 tarzı FPS oyunları oynuyorum sistemim iyi sayılmaz, bana 2, 3K bandında güzelinden bir işlemci önerir misiniz, şu anda elimde i5 3340 var bundan daha güzel ve CS tarzında işlemci bazlı oyunlarda FPS artışının gözle görüleceği bir işlemci tavsiyesi verirseniz sevinirim.
Anakart: H61M-PRO ASUS.
Ekran kartı: GT 1030 ASUS.
Çözünürlük: 1366X768.
İşlemci: i5 3340 3,10 GHz 4 çekirdek.
RAM: 8 GB DDR3.
1 TB HDD vardır efenim (gerekli gereksiz her şeyi yazmaya çalıştım)
Güzelinden bir işlemci önerisinde bulunursanız sevinirim, anakart ile uyumlu darboğaza vesile olmayacak şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam herkese, şu anda aktif CS:GO, R6 tarzı FPS oyunları oynuyorum sistemim iyi sayılmaz, bana 2, 3K bandında güzelinden bir işlemci önerir misiniz, şu anda elimde i5 3340 var bundan daha güzel ve CS tarzında işlemci bazlı oyunlarda FPS artışının gözle görüleceği bir işlemci tavsiyesi verirseniz sevinirim.
Anakart: H61M-PRO ASUS.
Ekran kartı: GT 1030 ASUS.
Çözünürlük: 1366X768.
İşlemci: i5 3340 3,10 GHz 4 çekirdek.
RAM: 8 GB DDR3.
1 TB HDD vardır efenim (gerekli gereksiz her şeyi yazmaya çalıştım)
Güzelinden bir işlemci önerisinde bulunursanız sevinirim, anakart ile uyumlu darboğaza vesile olmayacak şekilde.

Elindeki işlemci, anakart ve RAM'i sat. B450/A320 çipsetli bir anakart ve 5500 al. Rekabetçi oyunlar daha çok işlemciyi sömürür. Soketin ölü bir soket zaten yatırım yapmaya değmez.

Geri
Yukarı