GT 1030 sistemin değeri nedir?

Elimde hazır anakart işlemci RAM var ama GT 1030'dan daha yüksek bir ekran kartı takmak istediğimden böyle bir şey yapıyorum.

Hocam sizi üzmek istemem ama sisteminiz çöp sistem ben olsaydım ihtiyacı olan bir arkadaşıma tanıdığıma verirdim satmak yerine.

Çok da iyi değil yine idarelik.
i5 2320.
8 GB DDR3 RAM.
Anakart modelini tam hatırlayamıyorum maalesef.

Sisteme bunları takıp biraz göz boyayabilirsiniz.

Pentium E5200.
GT 1030 ASUS Phoenix 2 GB.
4 GB DDR2 RAM.
ASUS P5KPL-AM SE anakart.
Sistem özellikleri genel olarak bu şekilde. Kasa olarak değil işlemci RAM anakart ekran kartı olarak satmayı düşünüyorum. Aklımdaki fiyat 1500. sizce kaça gider?
Elimdeki diğer anakart işlemci RAM setine ekran kartı almak için satıyorum.

Max 2, 5K eder.

Hocam sizi üzmek istemem ama sisteminiz çöp sistem ben olsaydım ihtiyacı olan bir arkadaşıma tanıdığıma verirdim satmak yerine.
Orası öyle hocam. Kaç yıldır benimle ben bile bilmiyorum artık. Babam bana bilgisayar almayı istemediği için idarelik bi sistem kurayım dedim.

Sisteme bunları takıp biraz göz boyayabilirsiniz.
Bunları taksam yerine nasıl bir şey toplama şansım olur?

O kadar edeceğini bile sanmıyorum

Çok da iyi değil yine idarelik.
i5 2320
8 GB DDR3 RAM
Anakart modelini tam hatırlayamıyorum maalesef.
Bunları GT 1030'la takıp satmak en mantıklı hareket olur. Pentium işlemciyle ofis bilgisayarı diye satıp insanların ilanı atlamasına sebep olmaktansa bu parçalarla valorant, GTA 5 ve CS:GO canavarı diye ilan açıp dikkat çekmek çok daha mantıklı. 4k civarına gider gibime geliyor.

Orası öyle hocam. Kaç yıldır benimle ben bile bilmiyorum artık. Babam bana bilgisayar almayı istemediği için idarelik bi sistem kurayım dedim.

Bunları taksam yerine nasıl bir şey toplama şansım olur?

O kadar edeceğini bile sanmıyorum
bütçeniz nedir

bütçeniz nedir
Belirli bir bütçem yok. Üstüne max 1-2k daha katabilirim.

Bunları GT 1030'la takıp satmak en mantıklı hareket olur. Pentium işlemciyle ofis bilgisayarı diye satıp insanların ilanı atlamasına sebep olmaktansa bu parçalarla Valorant, GTA 5 ve CS:GO canavarı diye ilan açıp dikkat çekmek çok daha mantıklı. 4K civarına gider gibime geliyor.

4K civarına giderse gerçekten güzel olur.

Bunları GT 1030'la takıp satmak en mantıklı hareket olur. Pentium işlemciyle ofis bilgisayarı diye satıp insanların ilanı atlamasına sebep olmaktansa bu parçalarla Valorant, GTA 5 ve CS:GO canavarı diye ilan açıp dikkat çekmek çok daha mantıklı. 4K civarına gider gibime geliyor.

Belirli bir bütçem yok. Üstüne Max 1-2K daha katabilirim.

Dediğim parçaları sisteme ekleyin ve biraz göz boyama ile 4 4.5k civarı satabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı