GT 1030 ve i5 540 Sistem Cities: Skylines kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 11
720p'de belki şehir 100K'ya gelmeden 60FPS alırsın. 100 200 mod kurulduğu için böyle tahmin ediyorum, oyunu Vanilla oynayan insan evladı (ben de dahil) yok.

720p'de belki şehir 100K'ya gelmeden 60 FPS alırsın. 100-200 mod kurulduğu için böyle tahmin ediyorum, oyunu Vanilla oynayan insan evladı (ben de dahil) yok.
Yapmayın hocam, Vanilla oynamayı düşünüyordum :D Pintipanda'nın Cities: Skylines videolarını izleyip de özendim oyuna. Sanırım o da Vanilla veya Vanilla'ya yakın oynuyordu.

Yapmayın hocam, Vanilla oynamayı düşünüyordum :D Pintipanda'nın Cities: Skylines videolarını izleyip de özendim oyuna. Sanırım o da Vanilla veya Vanilla'ya yakın oynuyordu.
Vanilla oyunun zevki çıkmıyor be. Muhteşem emek harcanan yüzlerce mod ve assetlerden mahrum kalıyorsunuz.

Yapmayın hocam, vanilla oynamayı düşünüyordum :D Pintipanda'nın Cities: Skylines videolarını izleyip de özendim oyuna. Sanırım o da vanilla veya Vanilla'ya yakın oynuyordu.

Elbette şart değil modlar ile oynamak ama oyuna detay, süs veya işini kolaylaştıran şeyler ekleyen modlar var (bende uzun süreler vanilla oynadım sarıyor gene de :D) bir süre idare eder seni yani.

@YOLDAŞ Yasin Bakalım o zaman. İndirime girecek olursa almayı düşünüyorum oyunu. Umarım tatmin edici derecede bir performans alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı