GT 1030 ve Q9400 sistemin oyun performansı nasıldır?

GT 1030 performanssız kart RX470 bulunurdu falan demişler moralim bozuldu ya. O kadar bakmıştım ama RX serisi kart bulamadım.

Kanka GDDR5 ise oyunda seni idare eder güncel de bir kart. Ama ben video çekip yayın açtığım için pişmandım kartta kodlayıcı yok çünkü. Yani CS ve Valorant'ta üzmez bazı sayılı oyunları da hatrı sayılır derecede oynatır.

Kanka GDDR5 ise oyunda seni idare eder güncel de bir kart. Ama ben video çekip yayın açtığım için pişmandım kartta kodlayıcı yok çünkü. Yani CS ve Valorant'ta üzmez bazı sayılı oyunları da hatrı sayılır derecede oynatır.
teşekkür ederim ürün gayet iyi bence GDDR5 aldım kutu faturalı 1000 tl nvidia fansız odb Cooling var :)

Aynı sistemi kullanıyorum. Öncelikle CS:GO 2 oynatmıyor işlemci desteği yok, Valorant en düşük ayarda 60-75 aşağısını görmüyor olsa da düşmanla çatışmaya girerken FPS düşmesi yiyebiliyor bu sorun 1 dereceli sonrası kendiliğinden gidiyor. GTA 5 oynatıyor ama Online kasıyor. Kısacası sevdiğiniz çoğu oyun için iyidir ama size tavsiyem üstüne biraz da olsa bütçe koyabiliyorsanız koymanız. Hiç OC denemedim ama deneyenlerin gayet memnun olduklarını gördüm. Bende yapmak isterim ama benden büyük 250W PSU kullandığım için yapıp yapmamak konusunda emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı