GT 1030 ve Ryzen 1200 AF hangi oyunları oynatır?

Erdem34343456

Picopat
Daha fazla  
  • 8 GB RAM
  • AMD Ryzen 1200 AF
  • GT 1030
Bunlarla hangi oyunları oynayabilirim?
İşlemci darboğaz eder mi ekran kartını?
Valorant, CS, Minecraft açar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açar, darboğaz yaşamazsınız. Birçok oyunu oynayabilirsiniz benim sistemimle aşağı yukarı denk bir sistem RDR 2 Witcher gibi oyunları Low'da 35 40 FPS oynarsınız, GTA 5 akıcı bir şekilde oynanır zaten. Rekabetçi oyunlar ise 100 FPS üstü alırsınız.

Bende gt1030 4 GB RAM var işlemcimde leş gibi Xeon işlemci ama ona göre raşmen cs valo minecrafta sıkıntı yaşamam cs valo oynadım minecraft oynamadım ama onda da sıkıntı çıkmaz heralde
Valo ort 90 fps
Cs 100 civarı

Darboğaz olmaz. Dediğiniz oyunları rahat oynatır. Ben RX550 ile orta ayarlarda minimum 60fps GTA5 oynuyorum. Siz de düşük ayarlarda +60FPS alırsınız merak etmeyin.

Saydığınız tüm oyunları açar, Valorant 100+ FPS olarak oynarsınız diye düşünüyorum.
Valorant'ta güzel bir ayar yaparsa rahat 150FPS görür. Ben 200FPS oynuyorum.

Bu ayarları uyguladım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açar, darboğaz yaşamazsınız. Birçok oyunu oynayabilirsiniz benim sistemimle aşağı yukarı denk bir sistem RDR 2 Witcher gibi oyunları Low'da 35 40 FPS oynarsınız, GTA 5 akıcı bir şekilde oynanır zaten. Rekabetçi oyunlar ise 100 FPS üstü alırsınız.

RDR 2'yi oynayamazsınız çünkü siz oyunu açmayı düşündüğünüzde sistem patlamış olabilir açıkcası kaldıramaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı