GT 1030'a overclock yapılmalı mı?

alperenht

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar MSI GT 1030 DDR4 2 GB ekran kartım var. MSI Afterburner üzerinden OC yapsam ne kadar performans artışı olur, yapmalı mıyım?
Not: Ekran kartını 2021 Ekim Kasım gibi aldım.

Merhaba arkadaşlar MSI GT 1030 DDR4 2 GB ekran kartım var. MSI Afterburner üzerinden OC yapsam ne kadar performans artışı olur, yapmalı mıyım?
Uğraşmaya değmez.

3-5 FPS için kartın ömründen bayağı alırsınız zaten değmez GT serisi kartlar overclock için kötü.

Uğraşmaya değecek bir kazanç yaşamazsınız.

Uğraşmaya değmez.

3-5 FPS için kartın ömründen bayağı alırsınız zaten değmez GT serisi kartlar overclock için kötü.

Peki sizce DDR4 kartımı 2.el olarak satıp GT 1030 DDR5 versiyonunu mu alsam DDR4 versiyonunu 890 TL'ye sıfır olarak Hepsiburada'dan almıştım şu an 1500 küsur olmuş fiyatı.

Peki sizce DDR4 kartımı 2.el olarak satıp GT 1030 DDR5 versiyonunu mu alsam DDR4 versiyonunu 890 TL'ye sıfır olarak Hepsiburada'dan almıştım şu an 1500 küsur olmuş fiyatı.

Yine mantıksız bir hareket olur satacaksanız en az GTX 1050 gibi kartlara geçmeniz lazım yoksa satmayın.

Merhaba arkadaşlar, MSI GT 1030 DDR4 2 GB ekran kartım var. MSI Afterburner üzerinden OC yapsam ne kadar performans artışı olur, yapmalı mıyım?
Not: Ekran kartını 2021 Ekim kasım gibi aldım.

GT 1030 ekran kartım var, CS:GO 110 FPS alırken OC yaptıktan sonra 150 FPS aldım o 3-5 FPS alırsın diyenleri takma istersen fotoğraf da atabilirim.

Geri
Yukarı